HC ZVVZ Milevsko - NED Hockey Nymburk 3:2 pp (1:0, 1:1, 0:1 - 1:0)

19. 10. 2002

Další utkání základní části 2. ligy sehráli nymburští hokejisté na ledě v Milevsku.

Domácí se ujali vedení ve 4. minutě brankou Šimka. Uprostřed první třetiny dvakrát zabránil hostům vyrovnat po střelách zblízka gólman Habart. Před první přestávkou vyvinuli domácí tlak, měli několik slibných šancí, které však brankami neskončily.
Od druhé třetiny byli domácí lepší a útočnými akcemi předčili soupeře. Pak se podařilo Hlinkovi vyrovnat, ale krátce nato domácí přidali druhý gól - 2:1. V poslední části drama vrcholilo, když mužstva hrála střídavě třikrát v početní převaze. Zvýšit vedení domácích mohl Šedivý, ale nastřelil jen tyč a za dvě minuty hosté vyrovnali. V závěru měli domácí ještě šance, které však k vítězné brance nevedly. Domácí příznivce rozradostnil až v poslední minutě prodloužení Květoň, který vstřelil vítěznou branku.
Branky: 4.Šimek, 31. Bezpalec, 65. Květoň - 28. Hlinka (Krejčík), 53. Kos (Vondrlík)
Rozhodčí: Ondřej
Vyloučení: 4:8, navíc Turinský (N) 10 min.