IHC Písek - NED Hockey Nymburk 5:1 (0:0, 3:0, 2:1)

13. 10. 2007

Nymburk na jihu Čech neuspěl. Zatímco Písek si udržel letošní domácí neporazitelnost a ve třetím utkání doma potřetí vyhrál, Nymburku se nedaří. Potřetí za sebou prohrál.

Po úvodní bezbrankové třetině mohl hned na začátku druhé části hry otevřít skóre Nýč, jenže v samostatném nájezdu proti Pinkasovi neuspěl. Naopak domácím se podařilo během druhé dvacetiminutovky překonat Kreminu třikrát z toho dvakrát v přesilovce. V 55. min. zvýšil už na 4:0 Kašpar, který dorazil Filipiho střelu. O dvě minuty později se radovali i hosté. Nýč v oslabení překazil Pinkasovi čisté konto. Závěr ale zase patřil domácím. V poslední minutě nejprve Kremina připravil skvělým zákrokem o hattrick Kašpara, hostující obrana se však nepoučila a domácí se pět vteřin před koncem ještě jednou radovali z gólu.
Branky: 23. Kašpar (Kica), 27. Mošovský, 36. Mikeska (Vondřich), 55. Kašpar (Filipi), 60. Vondřich - 57. Nýč (Culka)