KLH Vajgar Jindřichův Hradec - NED Hockey Nymburk 5:1 (1:0, 3:1, 1:0)

30. 01. 2011

Ve 32. kole druhé hokejové ligy prohráli nymburští hokejisté na ledě Jindřichova Hradce. O výsledku zápase se rozhodlo v prostřední části hry, kdy vstřelili domácí hráči tři branky. V brance Nymburka se objevili oba brankáři. V utkání začal Vajner, kterého po páté brance nahradil Blažíček. Zajímavý víkend zažil nymburský Zadina. V sobotu nastoupil v dresu Vrchlabí proti Benátkám a připsal si branku a asistenci. V neděli pak oblékl dres Nymburka a i v něm se zapsal do statistik utkání.

Na první branku utkání se čekalo až do 18. minuty. Oba týmy do té doby dobře bránily a příliš šancí si nevypracovali. Právě až v 18. min. poslal domácí do vedení Hofmeister, který dorazil puk do branky po ráně Petra Zíba.
To ve druhé části hry byli diváci svědky mnohem většího počtu šancí i gólů. Druhou branku zápasu mohl přidat domácí Milotinský, jenže puk mu v rozhodující chvilce přeskočil čepel hole. Domácí to ale nemuselo mrzet. Vzápětí totiž trefil Hofmeister růžek na Vajnerovou vyrážečkou a domácí vedli 2:0. Dvě minuty na to putoval na trestnou lavici jindřichohradecký Skokan, hosté však s přesilovkou nenaložili dobře. Nymburk se nedokázal dostat do útočné třetiny a tak domácí trestali. Dvořák našel přesně Bulu a ten ve vlastním oslabení potřetí překonal Vajnera. Krátce poté mohl zkompletovat hattrick Hofmeister, tváří v tvář proti Vajnerovi ale neuspěl, protože mu v rozhodujícím okamžiku utekl puk. Po tlaku domácích se ve 32. min. dočkali gólu i hosté. Zadinovu přihrávku přetavil v branku Kazatel. Do konce třetiny však vrátil tříbrankové vedení domácí Stejskal, který zametl do branky odražený puk. V úvodu poslední části hry využili domácí přesilovku a Vajner tak lovil popáté puk zpoza svých zad. 26 vteřin po páté brance vystřídal Vajnera v nymburské brance Blažíček, který už do konce zápasu neinkasoval. Protože ani Nymburk už ani jednou nepřekonal Kubeše v brance domácích, skóre se již neměnilo.
Branky: 18. Hofmeister (Zíb), 26. Hofmeister (Stejskal, Mařík), 29. Bula (Dvořák), 39. Stejskal (Mařík), 41. Kupec (Bula) – 32. Kazatel (Zadina)
Rozhodčí: Poskočil
Vyloučení: 8:7