KLH Vajgar Jindřichův Hradec – NED Hockey Nymburk 5:4 (2:1, 3:2, 0:1)

02. 11. 2011

V 16. kole 2. hokejové ligy prohrál Nymburk na ledě Jindřichova Hradce. Nymburk se na začátku druhé části dostal do vedení, o které však během čtyř minut přišel a dvoubrankovou ztrátu dokázal už jenom snížit.

Domácí Vajgar byl v úvodu lepším týmem a už ve 4. min. otevřel skóre zápasu Voříšek.  Jindřichohradecké však vstřelená branka ukolébala a za minutu bylo vyrovnáno. Po zmatcích v obranné třetině Vajgaru vyrovnal Tregl.  V závěru první třetiny ovšem domácí využili přesilovku a dostali se tak znovu do vedení.
O to však ve druhé části hry přišli. Nejlepší nymburský střelec Vaľko si na jel mezi beky a blafákem nedal Kubešovi šanci. Krátce na to našel Eis volného Tregla, který propasíroval puk do branky a svým druhým gólem v zápase poslal Nymburk do vedení.  To však trvalo jen krátce. Domácí se probudili z letargie a během minuty a čtvrt dostali opět vedení na svoji stranu. Nymburk odpověděl Kneslovou bombou od modré do tyče, jenže z další branky se radovali opět domácí, kteří tak během čtyř minut otočili ze stavu 2:3 na 5:3.
V poslední dvacetiminutovce se podařilo Nymburku snížit, když se do černého trefil Sedlák. Vyrovnání měl dvě minuty před koncem na hokejce Vaľko, jenže před odkrytou domácí brankou máchnul naprázdno. Hosté ještě v závěru odvolali Bílka a zkusili power play, ovšem vyrovnání už se nedočkali.
Branky: 4. Voříšek (Semrád, Mazanec D.), 18. Záhora (Skokan, Měrka), 33. Kocar (Dvořák), 34. Měrka (Záhora), 37. Záhora (Měrka) - 5. Tregl (Valko, Sedlák), 22. Valko (Sedlák), 29. Tregl (Eis), 55. Sedlák (Valko, Cicvárek)
Rozhodčí: Pražák – Mertl, Samuel
Vyloučení: 2:3, navíc Knesl 5 + dku