NED Hockey Nymburk – BK Rebel Havlíčkův Brod 0:6 (0:0, 0:2, 0:4)

27. 01. 2016

Ve 30. kole druhé hokejové ligy prohrál Nymburk na domácím ledě s Havlíčkovým Brodem. Nymburští hokejisté nedokázali v celém zápase ani jednou překonat hostujícího brankáře Nováka a ten tak vychytal čisté konto.

Začátek zápasu byl z obou stran opatrný, v první větší šanci se ocitnul v 9. min. domácí Barbora, ale jeho zakončení bylo slabé. V další velké šanci domácích byl faulován Stehlík a proti hostům bylo nařízeno trestné střílení. V něm však domácí sniper selhal. Chvilku nato ujel Stehlík hostující obraně znovu, ale samostatný nájezd zakončil střelou mimo.
Z první do druhé části si domácí přenesli oslabení a přesilovka hostům hodně pomohla. I když jí nevyužili, dostali se do tlaku a ten korunovali brankou Třetiny. Nymburk se prakticky do žádné vážnější šance už nedostal a když v závěru třetiny využil přesilovku hostující Kulhánek, svítil po druhé části na ukazateli skóre stav 0:2.
Hned v úvodu třetího dějství otřel Stehlík svoji střelu o břevno, ale z gólu ze vzápětí radovali hosté. Loginovskij si najel mezi kruhy na přihrávku z rohu a zamířil přesně. Převaha hostujícího týmu narůstala a domácí podobně jako ve druhé části prakticky havlíčkobrodského brankáře vážněji neohrožovali. Naopak nymburský Brázdil se v brance rozhodně nenudil. Ve 47. min. ho po ráně Kondratěva zachránila tyč, narůstajícímu tlaku ale ani Brázdil nedokázal odolávat. Nejprve jej překonal střelou mezi betony Třetina, potom využil přesilovku Beneš a nakonec jej střelou přes vyrážečku prostřelil Kuchta.
Branky: 28. Třetina (Kulhánek, Přidal), 39. Kulhánek (Třetina, Přidal), 42. Loginovskij (Kozlík, Beneš), 53. Třetina (Přidal, Logoinovskij), 56. Beneš (Vlasov, Duben), 59. Kuchta (Beneš, Kozlík)
Rozhodčí: Battěk
Vyloučení: 3:3