NED Hockey Nymburk – HC Baník Most 6:3 (1:0, 3:1, 2:2)

20. 10. 2004

Až v jedenáctém zápase inkasoval Kremina více než dva góly. Ani to však soupeři k vítězství nestačilo. Domácí totiž vstřelili dvakrát více gólů než Most a po polovině základní části nenašli přemožitele.

V 11. kole druhé hokejové ligy porazil Nymburk na svém ledě Most
Nymburské představení načal v úvodu Langhammer, který pálil z voleje do břevna, vzápětí se nádherně prokličkoval přes celé hřiště M. Zeman a střelou k tyči otevřel skóre zápasu.
Přes stálou převahu přidali domácí další góly až v prostřední dvacetiminutovce. Nejprve v přesilovce nevěděl Toma tak dlouho co s pukem, až bombou prostřelil podruhé Kouta. Hosté pak zahrozili obrovskou šancí Pantzenhauera, ale Kremina byl na místě. Vzápětí musel likvidovat i Kout sólo Volrába a při střele Langhammera mu podruhé pomohla konstrukce branky. Třetí gól přidal až Sirotek, který dokončil Lukešovo sólo a Kouta nahradil v bráně Žižka. Ten inkasoval hned z první rány. Ani ne po dvou minutách ho Sirotek propálil bombou od modré. V závěru druhé třetiny se hostům podařilo snížit hrozivě narůstající skóre. V nájezdu dva na jednoho snížil po spolupráci se Sochorem Hudec.
Hned v úvodu třetí třetiny se hosté radovali podruhé. Plaček vypálil od modré a nekrytý Patzenhauer snížil na rozdíl dvou gólů. Domácí však žádné drama nepřipustili. Skořepa přihrál zpoza branky Volrábovi a ten se z mezikruží nemýlil. Potom zlikvidoval sólo Horejskovi Kremina a z protiútoku opět Skořepa přihrál tentokrát na Kose a ten premiérovým gólem v letošní sezóně zvýšil na 6:1. Další gól mohl přidat Volráb. Nejprve propálil Žižku, ale obránci na čáře zachránili, deset vteřin nato zachraňovalo hostující tým z jeho rány břevno. V závěru ještě Langhammer netrefil ve dvojnásobné přesilovce prázdnou bránu. Konečnou podobu výsledku dal těsně před koncem při hře 4 na 4 Patzenhauer.
Branky: 9. M. Zeman (Kosejk, Sirotek), 24. Toma (P. Zeman, Jágr), 33. Sirotek (Lukeš, Langer), 35. Sirotek (Lukeš), 45. Volráb (Skořepa), 47. Kos (Skořepa) – 39. Hudec (Sochor), 42. Patzenhauer (Neudorfský, Sochor), 58. Patzenhauer (Piskač)
Rozhodčí: Horák – Packa, Flégl
Vyloučení: 4:7