1932 SK Polaban Nymburk - 2012 NED Hockey Nymburk - 80 let ledního hokeje v Nymburce

NED Hockey Nymburk - HC Chrudim 1:1 pp (0:0, 0:1, 1:0)

17. 12. 2006

Ve vyrovnaném utkání se diváci dočkali pouze dvou branek, když na každé straně byl úspěšný jeden střelec.

Už ve 3. min. jel sám na bránu domácí Culka, ovšem hostující obrana nakonec nedovolila nymburskému hráči akci zakončit. Hosté odpověděli šancí Zadiny, jeho pokus však Matoušek zlikvidoval. V závěru třetiny měli ještě šance domácí Šimek a Nýč, hostující brankář Němec si však s jejich střelami poradil.
První branky se tak dočkali diváci až na začátku druhé třetiny. Chrudimští využili brejk tři na jednoho a zásluhou Zadiny šli do vedení. Obě obrany potom pracovali spolehlivě a tak se útočníci ani na jedné straně do vážnějších šancí nedostávali. Od 50. min. zápasu začal narůstat tlak domácích a po velkém závaru musel hostující brankář likvidovat šanci Kříže, který si sjel od modré před branku. V 57. min. se domácím zvýšená aktivita v útočném pásmu vyplatila. Ton s Culkou vybojovali v roku puk pro Nýče a ten střelou ze dvou metrů vyrovnal.
V prodloužení se hrálo prakticky jen na jednu bránu, ovšem nymburští své šance nedokázali využít. Nejprve Jágr nezakončil své sólo v oslabení a po něm Culka netrefil v těžké pozici prázdnou bránu. Domácí vsadili vše na útok, 20 vteřin před koncem prodloužení dokonce odvolali brankáře a riskovali, že v případě inkasovaného gólu přijdou i o bod získaný za remízu, skóre se však už neměnilo.
Branky: 57. Nýč (Ton, Culka) – 25. Zadina (Daňo, Bělohlávek)
Rozhodčí:
Vyloučení:
4:5
Využití: 0:0
Oslabení: 0:0
Diváků: 320
Třetiny: 0:0, 0:1, 1:0
Vývoj skóre: 0:1, 1:1
Sestava Nymburka: Matoušek – Kosejk, Dvořák, Kos, Kříž, Sem, Maršík – Culka, Nýč, Ludvík – Šimek, Jágr, Dulovec – Martinec, Turinský, Ton  

Doporučujeme: Světelná reklama | Klimatizace