1932 SK Polaban Nymburk - 2012 NED Hockey Nymburk - 80 let ledního hokeje v Nymburce

NED Hockey Nymburk – HC Děčín 1:1 pp (0:1, 1:0, 0:0 – 0:0)

12. 09. 2004

V prvním mistrovském utkání nové sezóny se nymburští hokejisté rozešli s Děčínem smírně.

V prvním mistrovském utkání nové sezóny se nymburští hokejisté rozešli s Děčínem smírně.
NED Hockey Nymburk – HC Děčín 1:1 pp (0:1, 1:0, 0:0 – 0:0)
Nymburk v plné sestavě, kdy chyběl pouze Sirotek, nenašel na pozornou děčínskou obranu v čele s neprůstřelným Zikmundem recept.
Skóre zápasu otevřel ve 14. min. hostující Hašek, který ve dvojnásobné přesilové hře překonal Keminu. Nymburk se dlouho marně snažil o vyrovnání. Děčínská obrana byla pozorná a navíc v brance hostí stál skvělý Zikmund, který všechny šance domácích likvidoval. Vyrovnání se domácí dočkali až na začátku druhé třetiny, když Skořepa v přesilovce doklepl puk za Zikmundova záda. Po vstřeleném gólu se převaha přelila na stranu domácích ovšem Lukeš v oslabení samostatný nájezd nedal a Skořepa po přesné Tomově přihrávce netrefil prázdnou bránu.
Stejný scénář jako první dvě třetiny nabídla i třetina závěrečná. Nymburští marně dobývali branku hostí. Ke vstřelení gólu jim nepomohla ani série čtyř přesilovek. Hosté perfektně bránili a dotáhli utkání do remízového konce. Na výsledku už nic nezměnilo ani pětiminutové prodloužení.
Branky: 25. Skořepa (Toma, Kos) – 14. Hašek (Tomeček, Havlík)
Rozhodčí: Vokřál – Novák, Podrazil
Vyloučení: 4:9
Využití: 1:1
Oslabení: 0:0
Diváků: 350
Třetiny: 0:1, 1:0, 0:0
Vývoj skóre: 0:1, 1:1
Sestava Nymburka: Kremina – Kosejk, M. Zeman, Krejčík, P. Zeman, Kos, Vítů, Drtina – Dvořák, Turinský, Lukeš – Lipták, Bartoníček, Černý – Toma, Jágr, Skořepa – Langer, Volráb, Sviták
Asistent trenéra Stanislav Bednář k zápasu: Bohužel se v zápase projevila naše žalostná koncovka. Chyběla přesná finální přihrávka a čím více se blížil konec zápasu, tím více narůstala nervozita. Naše hra byla dobrá, je třeba však proměňovat šance. Hosté se prakticky k ničemu nedostali. V zápase měli jednu dvě šance. Měli jsme vyhrát.
Asistent trenéra Stanislav Bednář k příštímu zápasu: Příští sobotu jedeme do Benátek. Je to derby, hráči se znají a dá se čekat zajímavý zápas. Na Benátky žádnou speciální taktiku nepřipravujeme. Budeme trénovat tak, jako na jakýkoliv jiný zápas.

Doporučujeme: Světelná reklama | Klimatizace