NED Hockey Nymburk – HC Děčín 1:2 pp (0:0, 1:1, 0:0)

26. 01. 2005

Ani ve čtvrtém vzájemném zápase v letošní sezóně nedokázal Nymburk svého soupeře porazit. Nymburku se prostě letos proti Děčínu nedaří. Vloni jej vyřadil z play off celkem hladce 2:0 na zápasy, ovšem v letošní sezóně Nymburk s Děčínem jen jednou remizoval a třikrát prohrál. Je jedno, který brankář hájil branku Děčína. Jestli Zikmund nebo Volke. Oba se postavili do brány proti Nymburku dvakrát a pokaždé vstřelil Nymburk Děčínu jen jeden jediný gól.

Ve 32. kole druhé hokejové ligy prohrál v prodloužení Nymburk doma s Děčínem.
Nymburk již nastoupil do zápasu posílen o hráče z Kolína Malého a Petráka a Malý se hned v úvodním zápase uvedl gólovou dorážkou.
V první třetině měl Nymburk možnost tří přesilovek ovšem domácí hráči je odehráli zcela bez pohybu a jakékoliv myšlenky, takže hosté se v pohodě ubránili.
Inkasovali až v oslabení v polovině zápasu, kdy Sirotek zatáhl puk před Volkeho a vyražený puk umístil pod horní tyčku Malý. Nymburk se však neradoval z vedení ani minutu. Faulovaný Stibor stihl přihrát Volrábovi a ten bleskově využil ponechanou výhodu a vyrovnal na 1:1.
Také v závěrečné dvacetiminutovce kralovali oba gólmani. Velká příležitost ke vstřelení gólu se hostům naskytla díky pětiminutovému vyloučení Krále. Po dalším faulu Jágra měli navíc možnost hrát celé dvě minuty v přesile o dva muže, domácí se však ubránili. O výsledku se do konce řádné hrací doby nerozhodlo a tak přišlo na řadu prodloužení. V něm Karli dorážkou rozhodl o dvou bodech pro Děčín.
Branky: 28. Malý (Sirotek) – 29. Volráb (Stibor), 63. Karli (Vorel, Franěk)