NED Hockey Nymburk - HC Draci Bílina 1:5 (0:2,1:0,0:3)

15. 01. 2019

Ve 31. kole prohráli Nymburští hokejisté na domácím ledě proti Bílině

Už ve 2 minutě utkání šli hosté do vedení. V 9 minutě už to bylo o dvě branky. Nymburk sice přestřílel Bílinu ale hostující brankář chytal dobrě. Nymbruští měli skvělí vstup do druhé třetiny, ve 21 minutě snižival Kříž. Nymburk ale postupně začal chybovat a nedokázal vstřelit další branku. Ve třetí třetině Nymburk uplně odpadl, ve 45 minutě hosté přidali třetí gól v zápase. V 50 a 51 minutě definitivně rozhodli hosté o vítězství. Nymburk poslední zápasy nepředvádí vubec dobrý výkon, a komplikuje si tak postup do play off.

Branky a nahrávky 21. Kříž, (Stehlík, Josefus)
Vyloučení: 5:4