1932 SK Polaban Nymburk - 2012 NED Hockey Nymburk - 80 let ledního hokeje v Nymburce

NED Hockey Nymburk - HC Havlíčkův Brod 1:5 (0:0, 1:2, 0:3)

21. 12. 2005

Ve 25. kole druhé hokejové ligy prohrál Nymburk doma s Havlíčkovým Brodem. Nymburští hráči nezopakovali dobrý výkon z Benátek a vysoko prohráli. Hra hostů byla takřka bezchybná a domácí na ni za celý zápas nedokázali najít recept.

Po první bezbrankové třetině se domácí ujali vedení ve 22. min. V přesilovce propasíroval puk pod Nerudou Lukeš. To však bylo ze strany domácích vše. Hosté vyrovnali při hře ve čtyřech, kdy si Sedláček položil vyjetého Kreminu a mířil do prázdné brány. Do vedení poslal hosty Cachnín, který krásnou střelou růžek Kreminovi branky.
Nejblíže k vyrovnání měl Nymburk na začátku poslední dvacetiminovky, jenže střela Kaulfuse od modré jen zazvonila na tyči.  K dalšímu vážnějšímu ohrožení branky se domácí prakticky nedostali. Naopak na druhé straně uznal hlavní rozhodčí diskutabilní gól nohou Čermákovi a to domácí rozhodilo úplně. Hosté přidali další dvě branky a zaslouženě dokráčeli ke třem bodům za vítězství.
Branky: 22. Lukeš (Toma, Kos) – 26. Sedláček (Cachnín), 32. Cachnín (Sedláček), 49. Čermák (Třetina), 53. Kunstmüller (Cachnín), 57. Kreuzer (Kukla)
Rozhodčí: - Kratochvíl, Zavřel
Vyloučení: 6:9
Využití: 1:1
Oslabení: 0:0
Diváků: 350
Třetiny: 0:0, 1:2, 0:3
Vývoj skóre: 1:0, 1:5
Sestava Nymburka: Kremina – Kos, Kříž, Zeman, Kosejk, Krejčík, Kaulfus – Šimek, Král, Malý – Jágr, Sirotek, Lukeš – Dvořák, Turinský, Toma
 
Doporučujeme: Světelná reklama | Klimatizace