NED Hockey Nymburk – HC Hvězda Praha 7:1 (3:0, 0:0, 4:1)

12. 12. 2004

V prvním kole nadstavbové části porazil Nymburk doma vysoko Hvězdu Praha. Oslabená Hvězda, která přijela jen se dvěma brankáři a dvanácti hráči a z toho ještě se dvěma juniory, neměla proti Nymburku šanci na úspěch. Nymburk měl celých šedesát minut zápas pod kontrolou.

V prvním kole nadstavbové části porazil Nymburk doma vysoko Hvězdu Praha
Domácí vstřelili v první třetině tři góly a navíc ještě zahodili velké množství šancí včetně dvou samostatných nájezdů Skořepy a Langera. Hvězda zahrozila jen dvěma šancemi Skružného a Baniče obě však zlikvidoval pozorný Kremina.
Prakticky celou prostřední část zamkli domácí hráči hosty ve vlastní obranné třetině ovšem proti všem šancím se vyznamenával gólman Houdek a držel tak hosty stále ve hře.
Naopak po odehraných 12 vteřinách třetí třetiny inkasoval Kremina laciný gól z hole Skružného. Ovšem domácí hráče inkasovaný gól probudil z letargie a čtyřmi góly rozhodli o vysokém vítězství. Nejvíce uchvátil diváky svým gólem Lukeš, který zvyšoval na 6:1. V souboji jeden na jednoho se podíval na protivníka a když viděl, že proti němu stojí junior Verbík, hrající ještě s košíkem, dovolil si nádhernou kličkou, kterou poslal hostujícího obránce „do lesa.“ Sám se pak řítil na gólmana Houdka, tomu naznačil blafák, na který hostující gólman skočil a pak za obrovského jásotu střelou pod víko dokončil nádhernou individuální akci. Věrní fanoušci pak několikrát odměnili svého miláčka skandováním jeho jména.
Branky: 6. Král (Lukeš), 9. Skořepa (Turinský, Kos), 13. M. Zeman (Langer, Král), 43. Král (Langer, Lukeš), 49. Lukeš (Langer), 54. Kosejk (Langer, Lukeš), 59. Toma (Jágr) – 41. Skružný (Würtherle)
Rozhodčí: - Macháč, Prokop
Vyloučení: 4:6