NED Hockey Nymburk - HC Jablonec nad Nisou 2:3 (1:1,0:1,1:1)

12. 09. 2018

V úvodním mistrovském zápase podlehli nymburští hokejisté na domácím ledě týmu Jablonce.

Úvodní branku zápasu vstřelili hosté v polovině 9. minuty, kdy skóre zápasu otevřel Mulač. Odpověd na sebe nenechala dlouho čekat. Už v čase 12:19 překonal hostujícího brankáře Jelínka překvapivým bekhendovým pokusem Stehlík.
V prostřední části měli domácí několik šancí ovšem z gólu se radovali v polovině zápasu hosté, konkrétně Nevyhoštěný, který dorazil Bříškovu ránu.
Na začátku třetí třetiny zvšil náskok hostů Švík, a domácí už stačili jen zásluhou Eisem proměněného trestného střílení snížit. vyrovnat se jim však ani v power play nepodařilo.
Branky: 13. Stehlík (Loučka, Josefus), 51. Eis (TS) - 9. Mulač (abraham), 31. Nevyhoštěný (Bříška), 45. Švík (Pavlů, Bříška).
Rozhodčí: Čáp - Hnát, Marek
Vyloučení: 3:7, navíc proti Jabloneci TS, navíc Eis (N), Frk (J) 10 min. OT,