1932 SK Polaban Nymburk - 2012 NED Hockey Nymburk - 80 let ledního hokeje v Nymburce

NED Hockey Nymburk - HC Junior Mělník 0:4 (0:2, 0:1, 0:1)

22. 02. 2009

V dalším zápase druhé ligy prohrál Nymburk doma s mužstvem Mělníka. Nymburští hokejisté podali jeden z nejslabších výkonů a poprvé v letošní sezóně nevstřelili v domácím zápase ani jeden gól.

Nymburk nezačal utkání tradičním náporem a už to mohlo signalizovat další vývoj zápasu. Domácí hokejisté totiž předváděli možná nejslabší hokej v celé dosavadní sezóně. Hostující brankář Vokurka byl prakticky bez práce, zato Jágr musel hned dvakrát lovit puk zpoza svých zad. Nymburští hokejisté nechali dvakrát střílet hráče soupeře v klidu z mezikruží a domácí brankář na jejich střely k tyči nedosáhl.
Během druhé třetiny se Nymburk znatelně zlepšil a byl to naopak brankář hostí Vokurka, který byl v neustálé permanenci. Jenže domácí z tlaku nic nevytěžili. Naopak ve 36. min. z ojedinělé akce po dorážce Davida potřetí inkasovali. Tento gól prakticky ukončil veškeré naděje domácích.
V poslední části přidali hosté v přesilovce čtvrtý gól a pojistili tak své vítězství. Na posledních pět minut ještě vystřídal Jágra v brance domácích náhradník Rückl.
Branky: 8. Tondr L. (David), 14. Chochola (Ambroz), 36. David (Tondr M., Kalivoda), 54. Klaban (Kala)
Rozhodčí:
Vyloučení: 6:5
Využití: 0:1
Oslabení: 0:0
Diváků: 300
Třetiny: 0:2, 0:1, 0:1
Sestava Nymburka: Jágr (od 56. Rückl) – Vlach, Kříž, Sem, Kaulfus, Švácha, Topič – Dvořák, Nýč, Sirotek – Vondrlík, Turinský, Šimek – Martinec, Škaloud, Dulovec – Toma, Kadeřábek, Fišer

Doporučujeme: Světelná reklama | Klimatizace