NED Hockey Nymburk – HC Klášterec 4:0 (0:0, 2:0, 2:0)

09. 01. 2005

V prvním mistrovském zápase v novém roce porazil Nymburk Klášterec. Ve vyrovnaném zápase doplatili hosté na svoji nečistou hru. Dva góly inkasovali v oslabení a když Kremina nepustil za svá záda ani jednu střelu bylo o výsledku rozhodnuto.

V prvním mistrovském zápase v novém roce porazil Nymburk Klášterec.
Začátek zápasu patřil hostům, kteří si vytvořili tlak a už po 30 vteřinách překonali Kreminu. Práchenský však docílil gólu rukou a tak jej rozhodčí neuznal. Až do poloviny první třetiny byli hosté lepší a domácí se jen bránili, pak se však klášterečtí nechali dvakrát vyloučit a jejich převaha byla pryč.
Prvního gólu se dočkali diváci až ve 26. min., kdy Liptákovu akci zakončili Turinský se střelcem Skořepou. Po sérii několika vyloučení na obou stranách zvýšil Nymburk své vedené v přesilovce 5 na 3, když se od modré trefil P. Zeman.
Na začátku poslední dvacetiminutovky neuznal hlavní rozhodčí fotbalovou trefu Turinského a po dvou ubráněných přesilovkách se začali hosté tlačit za vyrovnáním. V 54. min. dostali domácí pod tlak, výsledkem však byla jen bitka, která se před Kreminou strhla. Nápor hostí definitivně zarazil v přesilovce Král, tečovanou střelou zvýšil na 3:0. Za další minutu zvýšil na 4:0 po skvělé práci Culky Toma a o vítězi bylo rozhodnuto. Klášterečtí se snažili až do konce zápase alespoň překazit Kreminovi čisté konto a tak musel domácí fantom likvidovat ještě čtyři vteřiny před koncem tutovou šanci hostí. Nebezpečný pokus však zneškodnil a připsal si tak pátou nulu v sezoně.
Branky: 26. Skořepa (Turinský, Lipták), 40. P. Zeman (Kosejk, Král), 56. Král (M. Zeman, Kosejk), 57. Toma (Culka)