1932 SK Polaban Nymburk - 2012 NED Hockey Nymburk - 80 let ledního hokeje v Nymburce

NED Hockey Nymburk – HC Kobra Praha 4:0 (3:0, 1:0, 0:0)

22. 09. 2004

Ve třetím kole druhé hokejové ligy přivítali nymburští hokejisté na svém ledě Kobru Praha. Skvělý výkon v první třetině nakonec stačil na to, aby si po dvou remízách připsali nymburští konečně na své konto plný bodový zisk. V Nymburské sestavě se představila nová akvizice z juniorů pražské Sparty Jakub Langhammer a svůj premiérový start hned osladil gólem. Druhý letošní gól vstřelil Nikola Langer, kterého v publiku povzbuzovala i sestra Aneta Langerová, vítězka letošní soutěže Česko hledá Superstar.

Ve třetím kole druhé hokejové ligy přivítali nymburští hokejisté na svém ledě Kobru Praha
NED Hockey Nymburk – Kobra Praha 4:0 (3:0, 1:0,0:0)
Skvělý výkon v první třetině nakonec stačil na to, aby si po dvou remízách připsali nymburští konečně na své konto plný bodový zisk. V Nymburské sestavě se představila nová akvizice z juniorů pražské Sparty Jakub Langhammer a svůj premiérový start hned osladil gólem. Druhý letošní gól vstřelil Nikola Langer, kterého v publiku povzbuzovala i sestra Aneta Langerová, vítězka letošní soutěže Česko hledá Superstar.
Domácí začali skvěle. Už ve 4. min. se poprvé radovali z gólu, když Lukeš střelou pod padajícím gólmanem otevřel skóre zápasu. Domácí výborně bruslili a svoji převahu přetavili v 8. min. Langhammerem v další gól. Ještě v téže minutě hrál Nymburk přesilovku. Tu domácí využili po 17 vteřinách Langerem a hosté si vzali oddechový čas. Nymburk pokračoval v perfektní hře ovšem další šance už domácí nedokázali využít. Čtvrtý gól mohl po spolupráci se Skořepou přidat Langhammer, ale ve výhodné pozici mířil nad. 
Také ve druhé třetině pokračovala převaha domácích. Ve 23. min ještě stačil po střele Turinského zastavit puk na čáře obránce hostí Bárta, o chvilku později však domácí v přesilovce přeci jen počtvrté skórovali. Kosovu ránu od modré tečoval Skořepa a vyhnal hostujícího gólmana Matouška z branky ven. Náhradník Vostárek se sotva stačil rozkoukat a už ho v oslabení po střele Jágra zachraňovalo břevno. 
Kobra během zápasu zahrozila jen zřídka. Až v posledních třech minutách zápasu si hosté vytvořili převahu a snažili se alespoň o čestný úspěch ovšem Kremina si několika výbornými zásahy čisté konto vzít nenechal. 
Branky: 4. Lukeš (Sirotek), 8. Langhammer (Volráb), 8. Langer (Jágr, P. Zeman), 28. Skořepa (Kos, Volráb) 
Rozhodčí: 
Vyloučení: 4:5
Využití: 2:0
Oslabení: 0:0
Diváků: 370
Třetiny: 3:0, 1:0, 0:0
Vývoj skóre: 4:0
Sestava Nymburka: Kremina - Kosejk, M. Zeman, Kos, Vítů, Krejčík, P. Zeman, Bartoníček – Langer, Sirotek, Lukeš – Volráb, Langhammer, Skořepa – Jágr, Turinský, Lipták – Sviták, Černý

Doporučujeme: Světelná reklama | Klimatizace