Týden hokeje 21.9.2017 od 16:30 na zimním stadionu v Nymburce

Ve čtvrtek 21.9.2017 budou mít všechny děti bez rozdílu dovednosti bruslení jedinečnou možnost vyzkoušet si zdarma, jaké to je být hokejistou. Více podrobností v článku

NED Hockey Nymburk - HC Kobra Praha 5:2 (2:0, 3:2, 0:0)

25. 01. 2004

V brance Kobry nastoupil gólman Slabý, který v loňské sezóně dvakrát oblékl i dres Nymburka. Nymburští hráči ovšem svého bývalého spoluhráče nešetřili. Vstřelili mu pět gólů a do poslední třetiny jej nahradil brankář Vostárek.

Ve 29. kole druhé hokejové ligy přivítali nymburští hráči na svém ledě hokejisty Kobry Praha.
Nymburk po čtyřech porážkách v řadě a s Matouškem v brance začal skvěle. Gólman Slabý inkasoval hned z první rány Nymburka, když ve 37. vteřině pustil za svá záda střelu Zemana. Po úvodním gólu pokračoval Nymburk v náporu. Hrálo se jen na jednu bránu, útoky hostí končili už na modré čáře. Další gól však domácí přidali až těsně před sirénou. V přesilovce zatáhl puk před branku Langer a Skořepa dorážkou prolomil střeleckou smůlu.
Nástup do prostředního dějství vyšel Nymburk ještě lépe než začátek zápasu. Po třinácti vteřinách hry vystihl Sirotek přihrávku hostí v obranném pásmu a v oslabení zvýšil na 3:0. Také čtvrtý gól dal Nymburk v oslabení. Hnát drzým kouskem zmátl obránce i brankáře, přihrál Skořepovi a ten počtvrté rozvlnil síťku v brance hostí. Hráči Kobry se však nevzdali a rychle Kunou snížili. Útočník Kobry tak ukončil Matouškovu 149 minut trvající neprůstřelnost v nymburské brance. Domácí brankář inkasoval vzápětí ještě jednou. Bendovu přihrávku zpoza brány si totiž do vlastní sítě srazil Vítů. Domácí však žádné drama nepřipustili. Ještě do přestávky využil poskytnutou výhodu Dvořák a tak se šlo podruhé do kabin za stavu 5:2.
V poslední dvacetiminutovce se převaha domácích vytratila. Hrál se vyrovnaný hokej s šancemi na obou stranách. Na ledě však vládli strážci obou svatyní Matoušek s Vostárkem a tak se diváci již dalšího gólu nedočkali.
Branky: 1. Zeman (Sirotek), 19. Skořepa (Langer, Sirotek), 21. Sirotek, 29. Skořepa (Hnát), 40. Dvořák (Zeman, Sirotek) - 30. Kuna (Paris), 38. Benda
Rozhodčí: Stolín - Macháč, Prokop
Vyloučení: 6:5