NED Hockey Nymburk - HC Kohouti Tábor 2:2 pp (1:0, 1:1, 0:1)

01. 10. 2003

V 5. kole druhé ligy přivítali nymburští hokejisté na svém ledě táborské Kohouty.

Od začátku zápasu to nebyl nijak oslnivý hokej. Obě mužstva předváděla nezáživný hokej a tak jediné co nadlouho pobavilo diváky byla situace z 12. min. To Šebkovi spadl návlek z kalhot, zamotal se mu do bruslí a nymburský hráč se pak jen s obtížemi dostával na střídačku. Skóre se poprvé měnilo v přesilovce hostí, ovšem radovali se v ní domácí. Kadeřábek důsledným napadáním vybojoval puk pro Skořepu, který nedal blafákem Havlíkovi šanci.
V prostřední třetině se domácí přeci jen trochu zvedli a odměnou jim byl Lukešův gól na 2:0. V další přesilovce však hosté snížili opět na rozdíl jediné branky. Do návratu Šebka z trestné lavice zbývaly jen 4 vteřiny, když Trieb šikovně tečoval Rambouskovu ránu od modré a poprvé překonal Kreminu.
Nymburská mizerie pokračovala i ve třetí třetině. Po dvou nevyužitých přesilovkách se sice domácí ubránili minutu a půl v oslabení ve třech, vzápětí však přesto inkasovali. Kremina, který do té doby zmařil několik vyložených šancí hostí si vybral slabší chvilku a pustil Chaloupkovu ránu od červené. Do konce zápasu ani v prodloužení už gól nepadl a tak si obě mužstva připsala po jednom bodu.
Branky: 16. Skořepa (Kadeřábek), 30. Lukeš (Kosejk) - 36. Trieb (Rambousek, Chaloupka), 53. Chaloupka (Rambousek)