NED Hockey Nymburk – HC Lední Medvědi Pelhřimov 8:0 (1:0, 6:0, 1:0)

30. 10. 2016

V 11. kole nymburští hokejisté suverénně zvítězili proti týmu z Pelhřimova.

Hned v úvodu utkání se podařilo domácím otevřít skóre, když po několika sérii přihrávek zakončil Stanislav Eis. Tímto gólem se domácí tým uklidnil a hrál v naprosté pohodě. Držel puk na svých holích a kontroloval hru. Nymburk si sice vypracoval pár dobrých šancí na zvýšení skóre utkání, ale do kabin se šlo po první třetině za stavu - 1:0. Úvod druhé třetiny se dá přirovnat k té první, jelikož hned v 17 vteřině se trefil opět Eis - 2:0. Tento gól nastartoval domácí tým a ten přidal ještě 3 góly během 3 minut. Nejprve se trefil Saňa, který vstřelil gól v početný výhodě. Následně Daniel Arnošt střelou nad lapačku, po kterém hostující tým vystřídal gólmana. A skvělou 3minutovku dokončil Čtvrtečka, který doklepl puk do sítě po střele Rittiga. Poté se chvíli hrálo v klidnějším tempu. V 33. minutě po přihrávce Jana Stehlíka se od modré krásnou střelou trefil Ondřej Kříž a vymetl všechny pavučiny v brance. V druhé třetině ještě přidal svoji druhou branku Arnošt a do kabin se tak šlo za stavu - 7:0. Ve třetí třetině už se zápas jen dohrával, hosté už moc nebruslili a domácí drželi puk a kombinovali. Gólové příležitosti si nějaké připravili, ale buďto se puk zastavil o gólmana nebo o konstrukci branky. Diváci už si mysleli, že gól neuvidí, ale o pravý opak se postaral Stanislav Eis, který v dnešním zápase dovršil hattrick. Tento gól byl v zápase poslední a domácí tým si tak i nadále hájí svojí první příčku v tabulce 2. ligy střed.
Branky: 1. Eis (Saňa, Ječný), 21. Eis (Arnošt, Kříž), 22. Saňa (Pýcha), 23. Arnošt (Kříž), 25. Čtvrtečka (Rittig, Bičiště), 33. Kříž (Stehlík, Šimek), 36. Arnošt (Šimek, Stehlík), 54. Eis (Pýcha)
Rozhodčí: Battěk - Marek, Ovsík
Vyloučení: 4:4
Využití: 1:0
Diváci: 165
Třetiny: 1:0, 6:0, 1:0
Vývoj skóre: 8:0
Sestava Nymburka: Brázdil - Kříž, Novák, Loučka, Rittig, Saňa, Pýcha - Bičiště, Šimek, Eis - Arnošt, Stehlík, Ječný - Smejkal, Barbora, Čtvrtečka

Hned v úvodu utkání se podařilo domácím otevřít skóre, když po několika sérii přihrávek zakončil Stanislav Eis. Tímto gólem se domácí tým uklidnil a hrál v naprosté pohodě. Držel puk na svých holích a kontroloval hru. Nymburk si sice vypracoval pár dobrých šancí na zvýšení skóre utkání, ale do kabin se šlo po první třetině za stavu - 1:0. Úvod druhé třetiny se dá přirovnat k té první, jelikož hned v 17 vteřině se trefil Arnošt - 2:0. Tento gól nastartoval domácí tým a ten přidal ještě 3 góly během 3 minut. Nejprve se trefil Saňa, který vstřelil gól v početný výhodě. Následně Daniel Arnošt střelou nad lapačku, po kterém hostující tým vystřídal gólmana. A skvělou 3minutovku dokončil Čtvrtečka, který doklepl puk do sítě po střele Rittiga. Poté se chvíli hrálo v klidnějším tempu. V 33. minutě po přihrávce Jana Stehlíka se od modré krásnou střelou trefil Ondřej Kříž a vymetl všechny pavučiny v brance. V druhé třetině ještě přidal svoji třetí branku Arnošt a do kabin se tak šlo za stavu - 7:0. Ve třetí třetině už se zápas jen dohrával, hosté už moc nebruslili a domácí drželi puk a kombinovali. Gólové příležitosti si nějaké připravili, ale buďto se puk zastavil o gólmana nebo o konstrukci branky. Diváci už si mysleli, že gól neuvidí, ale o pravý opak se postaral Stanislav Eis, který překonal gólmana z dorážky. Tento gól byl v zápase poslední a domácí tým si tak i nadále hájí svojí první příčku v tabulce 2. ligy střed.

Branky: 1. Eis (Saňa, Ječný), 21. Arnošt (Kříž), 22. Saňa (Pýcha), 23. Arnošt (Kříž), 25. Čtvrtečka (Rittig, Bičiště), 33. Kříž (Stehlík, Šimek), 36. Arnošt (Šimek, Stehlík), 54. Eis (Pýcha)