Týden hokeje

Týden hokeje - dne 24.1.2019 od 16:45 na zimním stadionu v Nymburce

Ve čtvrtek 24.1.2019 budou mít všechny děti bez rozdílu dovednosti bruslení jedinečnou možnost vyzkoušet si zdarma, jaké to je být hokejistou. Více podrobností

NED Hockey Nymburk - HC Letci Letňany 2:1 (0:0, 1:1, 1:0) - později kontumováno 5:0

12. 12. 2018

Ve 25. kole porazili nymburští hokejisté nováčka soutěže z pražských Letňan.

První třetina zápasu byla z obou stran nepovedená, k vidění bylo nespočet nepřesností. Ve druhé třetině Nymburk přidal na tempu, a odměnou byl gol ve 22 minutě díky Kneslovi. Jenže Nymburk po tomto golu polevil, a hru opět provázeli nepřesnosti. Ve 35 minutě Letci vyrovnali. Ve třetí třetině se bojovalo, Nymburk mě více šancí a v 53 minutě od modré čárý vystřelil Tržický, a prostřelil brankáře hostu. Nymburk vydřel na domácím ledě 3 body
Branky a nahrávky- 35. Knesl (Štěpánek) 53. Tržický (Kříž, Stehlík)
Vyloučení: 6:5