NED Hockey Nymburk - HC Lvi Břeclav 6:1 (1:0, 2:0, 3:1)

05. 02. 2012

Ve 41. kole druhé hokejové ligy porazili nymburští hokejisté na domácím ledě tým Břeclavi. Dva hráči domácích vstřelili dvě branky – Tregl a Martinec. Vsítit hattrick se ale ani jednomu z nich nepodařilo.

Břeclav nepřijela do Nymburka v kompletní sestavě a několik jejich hráčů zůstalo doma odpočívat před nadcházejícími boji v play off. Hosté se tedy od začátku soustředili především na obranu. Přesto se domácím podařilo v první třetině obrannou hráz hostí jednou překonat, když se po chybě obrany prosadil Martinec. Ten samý hráč pak na začátku druhé třetiny zvýšil na 2:0. Sirotek jej našel přesným pasem na útočné modré a Martinec se v samostatném nájezdu nemýlil. Těžké chvíle nastali domácím hráčům v čase 28:00 – 34:11. Hosté ovšem čtyřminutové ani následné dvouminutové vyloučení Weisse nedokázali potrestat. Krátce po návratu Weisse z trestné se parádně od modré trefil Tondr, který svým gólem prakticky rozhodnul.

V úvodu třetí dvacetiminutovky přidali domácí další dvě branky a hostující brankář Hübner se nechal vystřídat Michálkem. Ten však vydržel bez obdrženého gólu sotva pět minut, než jej překonal svojí druhou brankou v zápase Tregl a stanovil tak skóre zápasu na 6:0. Poslední slovo však patřilo břeclavským. Ve vlastním oslabení dostal přesnou přihrávku Papp, který přesnou střelou do růžku připravil Kociána o čisté konto. Další šanci Pappa i tvrdou střelu Dlapy už Kocián za svá záda nepustil.

Branky: 11. Martinec, 22. Martinec (Sirotek), 38. Tondr (Velechovský, Šimek), 43. Tregl (Sem), 44. Němeček, 49. Tregl (Šimek, Drak) – 55. Papp (Dlapa)

Rozhodčí: Kareš

Vyloučení: 7:6