Týden hokeje 21.9.2017 od 16:30 na zimním stadionu v Nymburce

Ve čtvrtek 21.9.2017 budou mít všechny děti bez rozdílu dovednosti bruslení jedinečnou možnost vyzkoušet si zdarma, jaké to je být hokejistou. Více podrobností v článku

NED Hockey Nymburk - HC Milevsko 6:6 (3:1, 1:3, 2:2 - 0:0)

02. 10. 2005

Hokejisté Nymburka vedli v zápase nejprve o jednu branku, pak o tři a nakonec o dvě. Hosté z Milevska však pokaždé dokázali náskok dotáhnout a z Nymburka si odváží bod za remízu.

Nymburští v brance s Novákem začali utkání dobře a už ve čtvrté minutě se zásluhou Culky radovali s gólu. Vedení však domácím vydrželo jen do 11. min., kdy Vachulka napřáhl od modré a Šedivý z dorážky poprvé překonal Nováka. Znovu vedení na stranu Nymburka strhl v přesilovce po spolupráci s Kosejkem Malý. Velká šance na vyrovnání se Milevsku naskytla při pětiminutové přesilovce, v dlouhé početní výhodě však inkasovali z hole Tomy.
Také úvod druhé třetiny vyšel Nymburku parádně. Nejprve Šimek mířil do tyče a vzápětí Král zvýšil na 4:1 pro domácí. Hosté však dokázali třemi góly za sebou ještě do druhé přestávky vyrovnat.
V poslední dvacetiminutovce Nymburk zásluhou Dvořáka a Krále opět odskočil na dvoubrankové vedení. Domácí celkem v pohodě kontrolovali hru, hosty do žádné šance nepouštěli a tak se zdálo že utkání již v poklidu dovedou do vítězného konce. Také diváci na tribuně prakticky bez přestání hnali domácí za vítězstvím, jenže milevští přesto dokázali Kreminu, který nahradil Nováka, dvakrát překonat a vyrovnat. Nejprve tři minuty před koncem dorazil odraženou střelu od tyče do branky Šulčík a půl minuty před koncem v power play vyrovnal Vondřich, když těsně před tím minul Jágr střelou přes celé hřiště jen o centimetry prázdnou branku hostí.
Pětiminutové prodloužení změnu skóre již nepřineslo.
Branky: 4. Culka (Toma), 15. Malý (Kosejk, Král), 18. Toma (Culka), 26. Král (Dvořák, Malý), 51. Dvořák (Král), 45. Král (Toma) – 11. Šedivý (Korbela, Vachulka), 27. Šedivý (Schmied), 33. Korbela (Šedivý), 36. Vachulka (Capůrka) 58. Šulčík (Šedivý), 60. Vondřich (Šulčík)
Rozhodčí: Würtherle – Mannl, Orlický
Vyloučení: 3:5, navíc Kříž (N) 5+dku