1932 SK Polaban Nymburk - 2012 NED Hockey Nymburk - 80 let ledního hokeje v Nymburce

Týden hokeje

Týden hokeje 21.9.2017 od 16:30 na zimním stadionu v Nymburce

Ve čtvrtek 21.9.2017 budou mít všechny děti bez rozdílu dovednosti bruslení jedinečnou možnost vyzkoušet si zdarma, jaké to je být hokejistou. Více podrobností v článku

NED Hockey Nymburk - HC Řisuty 3:2 (0:0, 0:2, 3:0)

26. 10. 2008

Nymburk v obraně s novým mužem Šafářem ovšem už bez Nedvěda, který odešel do Berouna, fantastickým výkonem v poslední části hry otočil nepříznivé skóre a zvítězil.

Po první bezbrankové třetině, ve které mířil domácí Turinský jen do tyče, se poprvé do černého trefili až po první přestávce hosté. Řisutští ujeli 3 na 2 a přečíslení zásluhou přesné trefy Eitlera zužitkovali ve vedoucí gól. Ve 28. min. pak zůstal u tyče zcela volný Scherzl a hosté vedli už 2:0. Potom si obě mužstva vyzkoušela dvakrát hru v početní výhodě, ale ani jeden tým nedokázal převahu o jednoho muže přetavit v gól. Po dvou třetinách tedy svítil na světelné tabuli pro Nymburk nelichotivý výsledek. Do závěrečné dvacetiminutovky však domácí vlétli jako uragán. Už po čtyřech minutách přihrával Škaloud Krätzerovi, od nějž se puk odrazil za Novákova záda. Domácí pokračovali v náporu a o tři minuty dorazil Topičovu ránu za záda hostujícího gólmana Turinský a bylo vyrovnáno. Ani za vyrovnaného stavu domácí nepolevili a hnali se za vítězstvím. Krätzer bombou napálil tyč a tři minuty před koncem propálil Nováka Sirotek. Chvíli před koncem ještě vystrašil Jágra Sedláček ovšem Nymburk si už vítězství vzít nenechal.
Branky: 44. Krätzer (Škaloud, Šafář), 48. Turinský (Topič), 57. Sirotek (Vondrlík, Kaulfus) – 22. Eitler (Bezouška, Klaus), 28. Scherzl (Gardoň, Landa)
Rozhodčí:
Vyloučení:
2:6
Využití: 0:0
Oslabení: 0:0
Diváků: 400
Třetiny: 0:0, 0:2, 3:0
Vývoj skóre: 0:2, 3:2
Sestava Nymburka: Jágr – Kaulfus, Kříž, Haschka, Šafář, Sem, Topič – Dvořák, Nýč, Sirotek – Kadeřábek, Škaloud, Zelenka – Krätzer, Turinský, Šimek – Fišer, Vondrlík    

Doporučujeme: Světelná reklama | Klimatizace