1932 SK Polaban Nymburk - 2012 NED Hockey Nymburk - 80 let ledního hokeje v Nymburce

NED Hockey Nymburk - HC Roudnice 6:0 (1:0, 2:0, 3:0)

17. 12. 2008

Ve 22. kole druhé hokejové ligy uštědřil Nymburk Roudnici debakl. Jágr si proti předposlednímu týmu tabulky připsal druhou nulu v sezóně.

Nymburk v sestavě už bez Jiřího Zelenky, který ukončil v týmu činnost, vstoupil do zápasu výborně. Už ve 3. min. mířil do břevna Nýč, o chvilku později už ale Kareše od inkasování branky nezachránilo nic. Šimek totiž v pohodě dorážkou otevřel skóre zápasu. Hosté byli nejblíže gólu v 17. min., kdy Žemlička v přesilovce orazítkoval tyčku nymburské branky.
Ani ve druhé části hry nekladli hosté větší odpor. Nejprve pohrdnul gólem Nýč, který neuvěřitelně nedokázal usměrnit Dvořákovu přihrávku do prázdné branky, ovšem Martinec už se ve vlastním oslabení nemýlil. Nejprve si počkal až si brankář lehne a pak s klidem zkušeného ostrostřelce zavěsil pod víko. Když o chvilku později obral Kalu o puk Šimek a potřetí zavěsil bylo o výsledku rozhodnuto.
V poslední části hry vstřelili domácí další tři branky a to ještě nezmar Nýč srazil Dvořákovu ránu mířící do prázdné roudnické branky mimo.
Branky: 7. Šimek (Turinský, Vondrlík), 30. Martinec (Vondrlík, Kříž), 34. Šimek, 42. Kadeřábek (Nýč, Dvořák), 49. Kadeřábek (Mrňa, Škaloud), 49. Turinský (Šimek, Vondrlík)
Rozhodčí: Pražák – Chochola, Marek
Vyloučení: 7:9, navíc Nekvinda (R) 10 min. os. tr.
Využití: 1:0
Oslabení: 1:0
Diváků: 250
Třetiny: 1:0, 2:0, 3:0
Sestava Nymburka: Jágr – Vlach, Kříž, Vošmik, Šafář, Topič, Sem, Švácha – Dvořák, Nýč, Sirotek – Mrňa, Krätzer, Toma – Vondrlík, Turinský, Šimek – Martinec, Škaloud, Kadeřábek.     

Doporučujeme: Světelná reklama | Klimatizace