Týden hokeje 21.9.2017 od 16:30 na zimním stadionu v Nymburce

Ve čtvrtek 21.9.2017 budou mít všechny děti bez rozdílu dovednosti bruslení jedinečnou možnost vyzkoušet si zdarma, jaké to je být hokejistou. Více podrobností v článku

NED Hockey Nymburk - HC Tábor 3:2 (1:0, 1:0, 1:2)

02. 12. 2007

Nymburští hokejisté si po pěti zápasové šňůře proher konečně připsali na své konto vítězství. Skvělý výkon podal domácí brankář Jaroslav Jágr, který dvě třetiny držel čisté konto a na vítězství měl lví podíl. První branku v dresu Nymburka zaznamenal Lukáš Tondr a hned se jednalo o branku vítěznou.

Nymburk vstoupil do zápasu výborně a už v po 53 vteřinách se radoval z gólu, když Kosovu ránu dorazil Hertl. Tábor odpověděl tutovkou Žižky, kterou ovšem zlikvidoval brankář Jágr. Po třech ubráněných oslabeních patřil konec první třetiny hostům, ovšem vyrovnat se jim nepodařilo.
Také v úvodu druhé třetiny se museli hosté bránit v několika oslabeních. Tři přesilovky domácích se jim ubránit podařilo, v té čtvrté však zůstal před Anderlem volný Dvořák a Nymburk vedl 2:0. Do konce třetiny pak ovládali hru hosté a vytvořili si několik šancí, jenže Nymburk držel skvělý Jágr. Ten nejprve zlikvidoval samostatný nájezd Mrkvičky a pak chytil i tutovku Ševčíkovi.
Hostům se podařilo překonat Jágra až na začátku poslední dvacetiminutovky kdy se přesně trefil Kocar. Nymburk však rychle odskočil znovu na rozdíl dvou gólů. Dulovcovu ránu do tyče dorazil za Anderleho záda Tondr. Hosté v 50. min. zásluhou Kanova stačili ještě snížit na rozdíl jediné branky, vyrovnat se jim už ale nepodařilo.
Branky: 1. Hertl (Kos), 31. Dvořák (Nýč, Hertl), 45. Tondr (Dulovec, Kříž) – 41. Kocar (Kupec), 50. Kanov (Kupec)