NED Hockey Nymburk - HC Tábor 4:4 pp (1:0, 0:3, 3:1 - 0:0)

25. 09. 2005

Ve třetím kole přivítal Nymburk na svém ledě hokejisty Tábora.

NED Hockey Nymburk – HC Tábor 4:4 pp (1:0, 0:3, 3:1 – 0:0)
V napínavém utkání prohrávali Nymburští již o dva góly v závěrečné třetině však otočili skóre ve svůj prospěch. Vítězství ale nakonec neudrželi. Hosté dokázali ještě před sirénou vyrovnat a odváží si z Nymburka bod za remízu.
Domácí začali ve velkém stylu a v první třetině hosty do vážnější šance nepustili. Z množství šancí však využili jedinou, když se trefil přesně do růžku uzdravený Lukeš. Zbytek šancí zlikvidoval v první třetině bezchybný Matoušek.
Po návratu z kabin však čekala domácí hokejisty dokonalá sprcha. Hosté během tří minut třikrát překonali Kreminu a dokonale otočili vývoj zápasu.
Domácí se však nechtěli s dvoubrankovým mankem smířit a ve třetí třetině dokázali třemi góly strhnout vedení zpět na svoji stranu. Nejprve Král překvapil ranou od modré do té doby bezchybného Matouška a vzápětí naservíroval přesnou přihrávku na Malého, který i když byl faulován, dokázal při signalizované výhodě vyrovnat. Doslova do varu přivedl publikum Toma, který v přesilovce počtvrté překonal Matouška. Hosté se ale nevzdali a Hanzl střelou přesně k tyči využil zakrytého výhledu Kreminy a vyrovnal na 4:4.
V prodloužení měl blíže k vítězství Nymburk. Domácí už ovšem nedokázali své šance využít a tak se na výsledku nic nezměnilo.
Branky: 10. Lukeš (Turinský), 44. Král (Krejčík), 48. Malý (Král, Kosejk), 52. Toma (Kos, Kříž) – 34. Adamec (Dvořák), 34. Stoklásek, 36. Dvořák (Adamec), 58. Hanzl (Stoklásek)