NED Hockey Nymburk – HC Teplice 9:1 (1:0, 4:1, 4:0)

14. 11. 2004

Tepličtí, kteří na zápas přicestovali jen s jedenácti hráči do pole dokázali držet krok s domácími jen jednu třetinu. Pak Severočechům došly síly a z Nymburka si odvezli devítibrankový příděl.

V 17. kole druhé hokejové ligy porazil Nymburk doma vysoko Teplice.
Skóre zápasu otevřel střelou z úhlu domácí Sirotek. Hosté odpověděli několika rychlými protiútoky, ovšem obránci spolu s Kreminou dokázali všechny nebezpečné výpady zlikvidovat.
Nástup do prostřední dvacetiminutovky vyšel domácím skvěle. V přesilovce vystřelil od modré Lukeš a vyražený puk usměrnil do sítě M. Zeman. Hostům se v 27. min. podařilo snížit, když snaživý Tarant využil špatného střídání domácích. Ti však po minutě odpověděli v ponechané výhodě Jágrem na 3:1 a rozjeli se tím ke střeleckému koncertu. Hostům evidentně docházeli síly a domácí stříleli jeden gól za druhým. Na 4:1 zvyšoval tečí Skořepa a účet prvních čtyřiceti minut uzavřel s nádherným oklamáním hostujícího gólmana Bílka M. Zeman.
V poslední třetině přidal v pohodě hrající Nymburk další čtyři góly. V 52. min. se letošním premiérovým gólem trefil ranou od modré Bartoníček. Pak jeli hosté ve dvou sami na Kreminu, jenže Volráb se stačil vrátit, sebral puk Kuklíkovi a z protiútoku Langhammer vyhnal Bílka z branky hostí ven. Ovšem ani náhradník Pelikán nedokázal zastavit brankový příděl. Nejprve se trefil bekhendem P. Zeman a gólový účet zápasu uzavřel dvacet vteřin před koncem Lukeš.
Branky: 7. Sirotek (Krejčík), 21. M. Zeman (Lukeš, Kosejk), 28. Jágr (Lukeš, Kosejk), 29. Skořepa (Kos, Langhammer), 34. M. Zeman (Kosejk, Lipták), 52. Bartoníček (Skořepa), 53. Langhammer (Toma, Kos), 57. P. Zeman (Dvořák, Turinský), 60. Lukeš (Sirotek, P. Zeman) – 27. Tarant (Hanzl)
Rozhodčí: Würtherle – Beneš, Štofa
Vyloučení: 7:8