1932 SK Polaban Nymburk - 2012 NED Hockey Nymburk - 80 let ledního hokeje v Nymburce

NED Hockey Nymburk - HC Trutnov 1:5 (0:0, 1:3, 0:2)

28. 12. 2011

Ve 31. kole 2. hokejové ligy prohrál Nymburk domácím ledě s Trutnovem. Domácí předvedli v zápasle hodně uvadlý výkon a tak se ze tří bodů radovali hosté, které přijela podpořit početná skupina příznivců. Nymburku v zápase s Trutnovem skončili hned dvě série. Tou první byla domácí neporazitelnost, o kterou přišli svěřenci trenéra Bičiště po šesti zápasech. Tou druhou pak skvělá série přímo Trutnovem. V domácím prostředí totiž Nymburk v celé druholigové historii ještě nikdy neztratil s Trutnovem ani bod.

Na první gól čekali diváci více než polovinu zápasu. Až ve 33. min. otevřel skóre dokonce ve vlastním oslabení domácí Kouřil. Ještě v téže přesilovce ovšem hosté zásluhou Chocholy vyrovnali. Hosté začali více bruslit a výsledkem byly další šance, které musel likvidovat Kocián. Vysokým obloukem letící střelu od modré, kterou vyslal Klement však neviděl a tak mu zapadla nad ramenem do branky. Krátce nato vystřelil Březina a Luštinec dorazil na 3:1 pro hosty. Nymburk se už do konce zápasu na nic nezmohl. Navíc ve třetí třetině ještě dvakrát po vlastních chybách inkasoval.
Branky. 33. Kouřil (Weiss) – 34. Chochola (Fořt, Šimoníček), 37. Klement (Fořt, Šimoníček), 39. Luštinec (Březina), 48. Chytráček (Luštinec), 58. Fořt (Chochola, Šimoníček)
Rozhodčí: Würtherle,
Vyloučení: 5:7, navíc Kouřil (N) 10 min. os. tr.
Využití: 0:2.
Oslabení: 1:0.
Diváci: 330.
Třetiny: 0:0, 1:3, 0:2.
Vývoj skóre: 1:0, 1:5.
Nymburk: Kocián – Knesl, Sem, Vlach, Šefl, Cicvárek, Tondr, Kozák – Velechovský, Vaľko, Tregl – Němeček, Sirotek, Martinec – Dvořák, Kouřil, Weiss – Rys, J. Protivný  

Doporučujeme: Světelná reklama | Klimatizace