1932 SK Polaban Nymburk - 2012 NED Hockey Nymburk - 80 let ledního hokeje v Nymburce

NED Hockey Nymburk - HC Vrchlabí 1:5 (0:4, 0:1, 1:0)

26. 02. 2007

Nymburk v dohrávce 34. kola na svého soupeře nestačil a prohrál.

O výsledku utkání se rozhodlo už v 1. třetině. Hosté nemilosrdně trestali sebemenší zaváhání Nymburka a čtyřmi góly nenechali nikoho na pochybách, že by snad měli utkání vypustit. Přestože hráli napůl plynu na Nymburk to stačilo. Domácí začali utkání v brance s Matouškem, toho dvě minuty po druhém gólu vystřídal Kremina, ale i on ještě v první třetině dvakrát inkasoval.
V prostřední třetině přidali v poklidu hrající hosté zásluhou Vály pátý gól. Ještě před tím mířil do tyče po samostatném nájezdu Král.
V poslední části hry už hráči Vrchlabí pouze stínovali domácí hokejisty, ti však nebyli schopni vstřelit ani čestný gól. První gól sezóny mohl dát nymburský Martinec, ale v samostatném nájezdu na Kučeru nevyzrál. Hosté si nakonec dali gól sami. Bartoníčkovu ránu od modré tečoval nešťastně těsně před Kučerou Vyskočil a překazil tak vlastnímu brankáři čisté konto. Z hostujících hráčů nechtěl v poslední třetině evidentně nikdo vstřelit dvoustý vrchlabský gól a tak se již počet branek v nymburské síti nezvýšil. 
Branky: 58. Bartoníček (Lipták) – 12. Kříž (Matějíček), 13. Vondrlík (Polák), 16. Valko, 18. Dvořák (Kříž, Borůvka), 39. Vála (Dvořák, Kříž)
Rozhodčí: Würtherle – Lhotský, Svoboda
Vyloučení: 7:7
Využití: 1:2
Oslabení: 0:0
Diváků: 280
Třetiny: 0:4, 0:1, 1:0
Vývoj skóre: 0:5, 1:5
Sestava Nymburka: Matoušek (od 14.18 Kremina) – Zeman, Kosejk, Kos, Krejčík, Cunik, Sem, Bartoníček – Jágr, Nýč, Culka – Dvořák, Turinský, Šimek – Hertl, Ton, Dulovec – Lipták, Martinec  

Doporučujeme: Světelná reklama | Klimatizace