1932 SK Polaban Nymburk - 2012 NED Hockey Nymburk - 80 let ledního hokeje v Nymburce

NED Hockey Nymburk - HC Vrchlabí 2:5 (0:2, 1:0, 1:3)

18. 10. 2018

V 10. kole druhé ligy nestačili nymburští hokejisté na tým Vrchlabí

Hosté se dostali do vedení v 5. min., když nechytatelnou střelou pod víko zakončil svůj nájezd Urban. Vyrovnat mohl Ďurač, ale jeho střela skončila na tyči hostující branky. Deset vteřin před koncem úvodního dějství pak hosté svůj náskok navýšili, když se opět nechytatelnou střelou pod břevno prosadil Bendík. 
Ve druhé části si domácí připravili několik příležitostí ke snížení stavu, nejblíže byl ke gólu Ďurač, který ale samostatný nájezd nevyužil. V poslední minutě druhé třetiny však puk z hole aktivního Ďurače přeci jen cestu do vrchlabské sítě našel a domácí se tak mohli poprvé v zápase radovat.
V úvodu závěrečného dějství ale vrátil dvoubrankové vedení hostům Bláha, který zůstal nepokrytý v mezikruží. Domácí hokejisté pak předvedli totožnou chybu v 51. minutě, když v mezikruží zůstal nekrytý Matějček. Hosté díky těmto chybám domácích dokázali odskočit až na tříbrankový náskok. Navíc další gól hostů přidal Hidveghy. V závěru zápasu pak už jen kosmeticky upravil skóre do konečné podoby Stehlík, který po spolupráci s Křížem využil dvojnásobnou početní výhodu.
Branky: 40. Ďurač (Knesl), 56. Stehlík (Kříž) - 5. Urban (Jirků, Kynčl), 20. Bendík (Mrňa, Kastner), 44. Bláha (Pšurný, Moník), 51. Matějček (Vašíček, Chalupa), 52. Hidveghy. 
Rozhodčí: Beránek - Horký, Marek
Vyloučení: 5:5
Využití: 2:0
Oslabení: 0:0
Diváci: 180
Třetiny: 0:2, 1:0, 1:3
Vývoj skóre: 0:2, 1:2, 1:5, 2:5
Sestava Nymburka: Mašek - Kříž, Hroudný, Tržický, Mašek, Rittig, Knesl, Jirásek - Stehlík, Ďurač, Josefus - Bičiště, Eis, Král - Kuzďas, Voženílek, Kolouch - Wiencek, Kačírek, Burda.

Doporučujeme: Světelná reklama | Klimatizace