1932 SK Polaban Nymburk - 2012 NED Hockey Nymburk - 80 let ledního hokeje v Nymburce

NED Hockey Nymburk - HC ZVVZ Milevsko 2:9 (0:3, 0:2, 2:4)

04. 11. 2007

Nymburk podruhé v letošní sezóně doma prohrál a podruhé to bylo s debaklem.

Domácí v úvodu zápasu nevyužili několika nejistých zákroků hostujícího D. Svobody v brance, naopak milevští skórovali ze všech svých velký příležitostí a tak šli do kabin s tříbrankovým náskokem.
Nymburští hráči i v dalším průběhu utkání pokračovali v naivní hře, nechávali do své obrany otevřená ne dvířka ale vrata a tak počet branek v jejich síti utěšeně narůstal. Po pátém gólu se nechal vystřídat domácí brankář Kremina a do branky se ve svém premiérovém zápase ve druhé lize postavil mladíček Heneš. Ten už po pěti minutách pobytu na ledové ploše neúspěšně čelil trestnému střílení, které proměnil Šulčík. Domácí poprvé skórovali až čtyři minuty před koncem, kdy se trefil Kadeřábek. Druhý gól pak přidal Hertl, který stejně jako Šulčík proměnil trestné střílení.
Branky: 56. J. Kadeřábek (Dulovec, Hertl), 58. Hertl TS - 10. Urbanec (Schmied, Müller), 13. Krejčí (R. Procházka), 20. Hamerle (Šperger), 28. Šperger (Šulčík), 38. Urbanec (Fořt), 43. Šulčík TS, 49. Suchánek (Krejčí), 50. Hamerle (Šperger), 51. Procházka
Rozhodčí: Chlaň - Špringl, Prokop
Vyloučení: 6:9, navíc Protivný (N) 10 min. os. tr.
Využití: 0:1
Oslabení: 0:0
Diváků: 280
Třetiny: 0:3, 0:2, 2:4
Vývoj skóre: 0:9, 2:9
Sestava Nymburka: Kremina (od 38. Heneš) – Protivný, Kříž, Kos, Zeman, Kaulfus, Bartoníček, Vlach, Krejčík – Tondr, Šimek, Fišer – Dvořák, Nýč, Sirotek – Dulovec, Hertl, Kadeřábek – Lipták 

Trenér Nymburka Petr Zbíral byl po zápase hodně rozladěný a k výkonu svých svěřenců si nebral servítky: Chtěl bych se divákům omluvit za trapný výkon, který jsme dnes předvedli. S takovým výkonem bychom nebyli konkurenceschopným týmem ani poslednímu mužstvu tabulky. Dnes to byla jedním slovem velká blamáž. Hráli jsme absolutně bez nasazení a naše střelecká impotence byla obrovská. Sehráli jsme unikátní zápas, celý jsme ho totiž odehráli bez jediného osobního souboje. Jediným světlým momentem bylo Hertlovo proměněné trestné střílení, to bylo za celý zápas z naší strany vše. 

Doporučujeme: Světelná reklama | Klimatizace