1932 SK Polaban Nymburk - 2012 NED Hockey Nymburk - 80 let ledního hokeje v Nymburce

NED Hockey Nymburk – KLH Vajgar Jindřichův Hradec 1:0 (0:0, 0:0, 1:0)

31. 10. 2015

Ve 12. kole druhé hokejové ligy těsně zvítězil Nymburk v domácím prostředí nad týmem Jindřichova Hradce. Nymburský brankář Brázdil vychytal první čisté konto v sezóně.

Jedna jediná branka rozhodla celé utkání. Více než padesát minut museli diváci čekat na první branku utkání, která jak se nakonec ukázalo, byla i brankou poslední. V přesilovce se po krásné rychlé kombinační souhře domácího týmu trefil obránce Saňa. Do té doby bylo utkání poměrně vyrovnané, i když ke gólu měli mnohem blíž domácí a to hned několikrát. Vždyť třikrát zvonila za hostujícím brankářem Švihálkem branková konstrukce. V první třetině mířil do spojnice Kuzďas, ve druhé části zazvonil na břevno Saňa a na začátku třetí dvacetiminutovky trefil tyčku Stehlík. Ve 38. min. zase po Stehlíkově střele a následném závaru zachraňovali hostující tým obránci, kteří odpalovali puk z brankové čáry. Hosté nejvíce zahrozili ve 33. minutě, kdy si Voříšek dorážel vlastní nebezpečnou střelu a chvilku poté Záhora zaměstnal Brázdilovu lapačku. To bylo z vážných šancí hostí ale všechno. Ve třetí třetině už tlak Nymburka přeci jen narůstal a hosté museli celkem čtyřikrát hasit hrozící nebezpečí faulem. Čtvrté vyloučení se pak stalo hostům osudným. Minutu a čtvrt před koncem ještě zkusili jindřichohradečtí power play, kterou po půlminutě ještě umocnilo vyloučení Kříže, ovšem skóre se již neměnilo.
Branka: Saňa (Bičiště, Kříž)
Rozhodčí: Jechoutek
Vyloučení: 3:6, navíc Čapek (N) 10 min. os. tr.
Využití: 1:0
Diváci: 150
Třetiny: 0:0, 0:0, 1:0
Vývoj skóre: 1:0
Sestava Nymburka: Brázdil – Kříž, Saňa, Loučka, Knesl, Rittig, Novák – Protivný, Bičiště, Eis – Šimek, Stehlík, Čapek – Jindra, Michálek, Smejkal – Kuzďas, Brzák.

Doporučujeme: Světelná reklama | Klimatizace