Týden hokeje 21.9.2017 od 16:30 na zimním stadionu v Nymburce

Ve čtvrtek 21.9.2017 budou mít všechny děti bez rozdílu dovednosti bruslení jedinečnou možnost vyzkoušet si zdarma, jaké to je být hokejistou. Více podrobností v článku

NED Hockey Nymburk - KLH Vajgar Jindřichův Hradec 3:3 pp (1:1, 0:0, 2:2)

10. 12. 2006

Ve 24. kole druhé hokejové ligy remizoval Nymburk doma s Jindřichovým Hradcem, když o vítězství přišel až při power play hostů.

Ve vyrovnaném zápase s minimem vyložených šancí se ujali vedení hosté, když v přesilovce Skalošovu ránu od modré dorazil za záda Matouška Dvořák. Nymburk vyrovnal v 15. min. a stejně jako hosté v přesilové hře. Po spolupráci Ludvíka s Culkou střílel do prázdné brány Nýč.
Ve druhé třetině nejprve zacinkal na břevno domácí branky Mikš a pak si obě mužstva vyzkoušela dlouhé dvojnásobné přesilovky ovšem bezúspěšně a tak se šlo i podruhé do kabin za stejného stavu.
Dalších branek se dočkali diváci až v poslední dvacetiminutovce. Nejprve v 52. min. překvapil Matouška střelou přes obránce Haring a hosté šli podruhé v utkání do vedení. Pak však nechali jindřichohradečtí dvakrát krátce za sebou za svojí obranou volného nymburského hráče a Šimek a po něm i Lipták své sólové nájezdy proměnili a Nymburk rázem vedl 3:2. Jenže hosté utkání nevzdali a už v čase 58.14 se při vhazování v útočném pásmu odhodlali k power play. Po velkém náporu se jim nakonec podařilo po minutě vyrovnat, když šťastnou dorážkou rozvlnil síťku Korbela.
V nastaveném čase měl Nymburk více ze hry ovšem Štůrala v brance hostí už puk za svá záda nepustil a tak na ukazateli skóre zůstal vyrovnaný stav i po prodloužení.
Branky: 15. Nýč (Culka, Ludvík), 52. Šimek (Kos), 54. Lipták (Bartoníček) – 8. Dvořák (Skaloš, J. Cmunt), 47. Haring (Beránek, Šulčík), 60. Korbela (J. Cmunt, Šulčík)