1932 SK Polaban Nymburk - 2012 NED Hockey Nymburk - 80 let ledního hokeje v Nymburce

NED Hockey Nymburk – KLH Vajgar Jindřichův Hradec 7:0 (3:0, 3:0, 1:0)

06. 01. 2013

Ve 25. kole druhé hokejové ligy porazil Nymburk v domácím prostředí vysoko Jindřichův Hradec. Nymburk podruhé v sezóně neinkasoval v zápase ani jednu branku. Po Romanu Matouškovi se může z vychytané nuly radovat i Pavel Bílek.

Jindřichohradečtí hokejisté sice bojovali, hokejově však na domácí nestačili. Nymburk měl našlápnuto k vítězství už po první třetině. Domácí v ní totiž nastříleli tři branky, zatímco hosté se k vážnějšímu ohrožení prakticky nedostali. Skóre zápasu otevřel Dvořák, který si vybruslil z rohu a střelou k tyči poprvé překonal Kubeše. Krátce nato přidal druhý gól důrazný Bičiště a skóre první třetiny uzavřel Cicvárek, který tečoval střelu Malínského.
Do druhé části hosté vystřídali brankáře. Kubeše nahradil Bláha, ale brankový příděl na straně hostí pokračoval opět třemi góly. A ve všech měla prsty dvojice Stehlík – Sedlák. Už po padesáti vteřinách ujela tato dvojka a po Stehlíkově blafáku bylo to 4:0. V polovině zápasu se tentýž hráč prosadil tvrdou střelou z kruhu a nakonec se mezi střelce zapsal i Sedlák, který po Stehlíkově asistenci rozvlnil síťku pošesté.
Ve třetí třetině se hosté přeci jen zvedli a začali ohrožovat domácího brankáře Bílka. Domácím se přestalo dařit v rozehrávce, jenže hosté z množství příležitostí nevytěžili nic naopak po střele Marka inkasovali posedmé. Hosté toužili alespoň po čestném úspěchu, jenže štěstí jim nepřálo. Největší šanci spálil Trummer, který netrefil prázdnou bránu.
Branky: 8. Dvořák (Tregl), 11. Bičiště (Marek), 18. Cicvárek (Malínský, Tregl), 21. Stehlík (Sedlák), 33. Stehlík (Velechovský), 36. Sedlák (Stehlík), 48. Marek (D. Protivný)
Rozhodčí: Weinfurter
Vyloučení: 5:4
Využití: 2:0
Oslabení: 0:0
Diváci: 220
Třetiny: 3:0, 3:0, 1:0
Sestava Nymburka: Bílek – Sem, Šefl, Cicvárek, Malínský, Kurka, Havlena, K. Šimek – Velechovský, Stehlík, Sedlák – Dvořák, Tregl, Bílek – Bičiště, Marek, D. Protivný – Štěpán, Drda   

Foto: Vlastimil Čech


Doporučujeme: Světelná reklama | Klimatizace