NED Hockey Nymburk - TJ Stadion Kutná Hora 1:3 (0:1, 0:1, 1:1)

19. 09. 2010

Domácí premiéra se nymburským hokejistů nevyvedla. Ve středočeském derby podlehli hráčům Kutné Hory a po prohře v úvodním kole na ledě Kolína stále čekají na první body.

Ve vyrovnaném zápase doplatili domácí na střeleckou nemohoucnost. Po dvou odehraných zápasech mají na svém kontě pouhé dvě vstřelené branky. Zápas provázelo velkém množství vyloučených. Na straně Nymburka to bylo 11 dvouminutových trestů, hosté si připsali dokonce 14 menších trestů. Každý tým navíc obdržel i jeden vyšší trest. Nymburk hrál dokonce v půlce zápasu celé dvě minuty 5 na 3, ale branky se nedočkal. V té době však už domácí prohrávali 0:2. Nejprve se totiž v první třetině trefil střelou přes obránce Hemský, druhou branku přidal v přesilovce Adamec. Domácím se podařilo poprvé překonat brankáře Kalouska až ve 48. min. kdy se po vyhrané buly prosadil Klíma. Nymburk prahnul po vyrovnání, odhodlal se dokonce k power play. Ta však dopadla podobně jako minulý týden. Po prohraném vhazování ujel Hemský, který se do opuštěné klece nemýlil.
Branky: 48. Klíma (Sirotek) - 15. Hemský (Beránek), 26. Adamec (Kořínek), 60. Hemský
Rozhodčí: Würtherle – Špůr, Frodl
Vyloučení: 11:14, navíc Sem (N) TH, Kadlec (KH) 5+dku