1932 SK Polaban Nymburk - 2012 NED Hockey Nymburk - 80 let ledního hokeje v Nymburce

NED Hockey Nymburk - VSK Technika Brno 1:2 sn (1:1, 0:0, 0:0 - 0:0 - 0:1)

23. 09. 2012

Ve 3. kole druhé hokejové ligy získali nymburští hokejisté pouze bod. V domácím prostředí prohráli na nájezdy s Technikou Brno.

Utkání skončilo po pětašedesáti minutách fotbalových výsledkem 1:1  a tak museli o vítězi rozhodnout samostatné nájezdy.
V utkání se dostali do vedení hosté, když si na konci čtvrté minuty z rohu vybruslil Rajnoha, obkroužil celou branku a po ledě překonal bezmocného Kareše. Domácím se podařilo vyrovnat po necelé minutě. Také Malinský si vyjel z rohu kluziště, ovšem nymburský hráč překvapil hostujícího gólmana Chvátala střelou k první tyči. Po zbytek utkání už se diváci branky nedočkali. Oba týmy si zahrály několik přesilovek, jenže obrany v čele s pozornými gólmany měly před útočníky navrch. Ve druhé třetině se zdálo, že se Technika dostává pod tlak, domácí hráči sice trávili hodně času v útočné třetině, jenže bez větších šancí na vstřelení gólu. Ani hokejisté Techniky se k bezprostřednímu zakončení nedostávali a tak o konečném výsledku rozhodla dovedností soutěž. Hned v první sérii byl úspěšný hostující Sedláček. Rajnoha se Zapletalem neuspěli. Z domácích pohořeli na Chvátalovi Velechovský s Martincem, až Jonášovi se ve třetí sérii podařilo hostujícího gólmana překonat. Ve čtvrté sérii se Jonáš rozjel proti Chvátalovi znovu, podruhé ale neuspěl. To Sedláček vyzrál na Kareše i podruhé a tak bylo o výsledku rozhodnuto.
Branky: 5. Malínský (Martinec, Velechovský) – 4. Rajnoha (Sedláček), Sedláček SN
Rozhodčí: Vokřál – Špringl, Tasch
Vyloučení: 8:8, navíc Jonáš 10 min. os. tr.,
Využití: 0:0
Oslabení: 0:0
Diváci: 230
Třetiny: 1:1, 0:0, 0:0
Vývoj skóre: 0:1, 1:1
Sestava Nymburka: Kareš – Malínský, Cicvárek, Vlach, Sem, Knesl, Kozák – Velechovský, Tregl, Martinec – Dvořák, Sedlák, Jonáš – Bičiště, Belay, Koudela – Bílek, Štěpán

Foto: Vlastimil Čech
   
 
Doporučujeme: Světelná reklama | Klimatizace