SC Kolín - NED Hockey Nymburk 5:2 (3:0, 2:1, 0:1)

30. 09. 2018

V 6. kole prohráli nymburští hokejisté na ledě Kolína.

O výsledku zápasu rozhodla už úvodní třetina. Přestože domácí neměli žádnou převahu, dokázali díky nedůrazu nymburské obrany vstřelit tři góly a to se ukázalo jako rozhodující. Ve druhé části kolínští svůj náskok ještě o jednu branku navýšili. V závěrečném dějství upravil skóre do konečné podoby nymburský Stehlík.
Branky: 5. Šafránek (Pýcha, Semirád), 7. Malý (Hanzl, Zumr), 13. Semirád (Šafránek, Pýcha), 34. Zumr (Hanzl, Malý), 40. Šafránek (Semirád) – 34. Josefus (Ďurač, Jirásek), 49. Stehlík (Ďurač, Kříž). Rozhodčí: Battěk -Svoboda, Gabriel. Vyloučení: 8:8. Využití: 2:1. Oslabení: 0:0. Třetiny: 3:0, 2:1, 0:1. Diváci: 907.