1932 SK Polaban Nymburk - 2012 NED Hockey Nymburk - 80 let ledního hokeje v Nymburce

SHC Klatovy – NED Hockey Nymburk 5:3 (1:0, 0:1, 4:2)

06. 12. 2017

V 19. kole druhé hokejové ligy prohráli nymburští hokejisté na ledě Klatov. Nymburští hokejisté jsou v krizi a prohráli již počtvrté za sebou.

 

Skóre zápasu otevřeli domácí, když se v 7. minutě trefil Tulačka. Nymburští byli blízko k vyrovnání na přelomu 11. a 12. minuty, když nejprve neuspěl proti domácímu brankáři Josefus a následně Eisova střela orazítkovala tyč Sochůrkovy branky.

Druhá třetina byla ze strany hostí lépe sehraná než úvodní dějství a díky tomu se také nymburští hokejisté mohli radovat z vyrovnání, když rychlý protiútok zakončil Josefus.
Vstup do závěrečného dějství vyšel parádně domácím, když se z dorážky prosadil Macháček. Nymburku se však podařilo bleskově odpovědět a za 11 vteřin potrestal chybu obrany Planý. Vyrovnaný stav vydržel pouhé tři minuty, když se po buly v útočném pásmu trefil přesně Vracovský a vrátil domácím vedení. I na tuto branku ale dokázali hosté bleskově odpovědět, poté co přesnou ranou využil přesilovou hru Bičiště. Vyrovnané skóre však nevydrželo ani půl minuty a hosté znovu inkasovali, když Vracovský zakončil svoji krásnou akci zasunutím puku mezi Kroftovy betony. V 53. minutě mohli domácí své vedené navýšit, ale Tulačka trefil v trestném střílení jen břevno. Půl minuty před koncem pak definitivně rozhodnul domácí Uhlík, který v přesilovce uzavřel gólový účet zápasu.

Branky: 7. Tulačka (Uhlík, Vracovský), 43. Macháček (Hlaváček), 46. Vracovský (Vavřička), 50. Vracovský (Tulačka), 60. Uhlík (Kokoška) – 27. Josefus (Král, Hierman), 43. Planý (Kedršť, Josefus), 48. Bičiště (Knesl)

Rozhodčí: Hucl – Sedláček, Vavruška

Vyloučení: 3:5
Využití: 1:1
Oslabení: 0:0
Vývoj skóre: 1:0, 1:1, 2:1, 2:2, 3:2, 3:3, 5:3.

Sestava Nymburka: Krofta – Kříž, Loučka, Knesl, Bičiště, Rittig, Mašek, Hierman – Eliáš, Smejkal, Arnošt, Stehlík, Eis, Kedršť, Planý, Josefus, Král, Kuzďas.

Doporučujeme: Světelná reklama | Klimatizace