Týden hokeje 21.9.2017 od 16:30 na zimním stadionu v Nymburce

Ve čtvrtek 21.9.2017 budou mít všechny děti bez rozdílu dovednosti bruslení jedinečnou možnost vyzkoušet si zdarma, jaké to je být hokejistou. Více podrobností v článku

SHK Hodonín - NED Hockey Nymburk 7:0 (3:0, 1:0, 3:0)

03. 12. 2011

V zápase 25. kola neuspěl Nymburk na ledě Hodonína a prohrál. Hodonín zaujímá první místo tabulky, od začátku sezóny jen čtyřikrát prohrál a tak se případný bodový úspěch Nymburka, který jel na led lídra tabulky značně oslaben, rovnal velkému překvapení. A to se nekonalo. Nymburk prohrál letos s Hodonínem všechny tři vzájemné zápasy a ve všech inkasoval sedm branek. Pokaždé však dokázal alespoň dvě vstřelit, tentokrát však nebyl úspěšný ani jednou.

Nymburk vstoupil do zápasu s taktikou co nejvíce domácím znepříjemňovat hru a hrát tvrdě do těla. Domácím tento přístup příliš nevoněl, nakonec se s ním ale dokázali vyrovnat. Hodonínští se už v první třetině dostali do tříbrankového vedení, když skóre zápasu otevřel v 11. min. Hoza, který zakončil povedenou kombinaci celého útoku. V závěru třetiny pak domácí vstřelili v rychlém sledu dvě branky a položili tak základ svému vítězství.
Ve druhé části hry předváděl Nymburk mnohem lepší hokej než v té úvodní, Vaľko a Šimek se dostali do dobrých střeleckých pozicí, jenže domácí gólman Peksa jim skórovat nedovolil. Naopak domácím se podařilo vsítit čtvrtou branku, poté co se trefil nejlepší střelec skupiny Střed - Jurásek.
V poslední části hry přidali hodonínští hokejisté další tři branky a nakonec v poklidu dokráčeli k přesvědčivému vítězství.
Branky: 11. Hoza (Svoboda, Fiedler), 19. Kuba (Fiedler, Svoboda), 19. Pokorný (Peš, Jurásek), 35. Jurásek (Peš, Nesrsta), 42. Kuba (Polesný), 50. Špok (Sajdl, Pokorný), 54. Peš (Jurásek, Nesrsta). Rozhodčí: Obadal - Švarc, Velinský.
Vyloučení: 9:14, navíc Jurásek (HOD) 10 minut, Sem a Cicvárek (oba NYM) 10 minut.