SHK Hodonín - NED Hockey Nymburk 9:1 (3:0, 0:1, 6:0)

06. 10. 2012

V 6. kole 2. hokejové ligy utržil Nymburk na ledě vedoucího Hodonína debakl a vysoko prohrál.

Očekávala se velká bitva o čelo tabulky, neboť Hodonín nastupoval do zápasu z prvního místa a Nymburk ze druhého. Místo vyrovnaného boje o první místo však byli domácí diváci svědky exhibice svého mužstva.
Opět se potvrdilo, že Nymburk to na Hodonín neumí. Pátý vzájemný zápas a pátá porážka, přičemž tato byla nejvyšší. Už po první třetině bylo téměř jasné, že Nymburk si z Moravy body domů neodveze. Prohrával totiž 3:0. Druhá část hry vyšla hostům mnohem lépe a Martinec svým gólem vykřesal jiskřičku naděje. Ta však zhasla hned na začátku poslední dvacetiminutovky. V průběhu třetí třetiny Nymburští celkem šestkrát inkasovali a nakonec mohli být rádi, že neodjeli s potupnou desítkou. Z devíti gólů inkasoval Nymburk pětkrát v oslabení.
Branky: 2. Medřický (Kuba, Kučera), 11. Medřický (Kučera), 13. Sajdl (Fiedler, Skočovský), 41. Kříž (Sajdl, Pokorný), 54. Peš (Stejskal, Červenka), 55. Smetana (Charvát, Oško), 57. Stejskal (Šťastný, Peš), 59. Popela (Pokorný), 59. Sajdl (Skočovský, Šťastný) - 22. Martinec (Šefl)
Rozhodčí: Vaněk - Goňa, Švarc.
Vyloučení: 5:10, navíc Sedlák (NYM) a Bílek (NYM) oba 10 minut.