1932 SK Polaban Nymburk - 2012 NED Hockey Nymburk - 80 let ledního hokeje v Nymburce

SKLH Žďár nad Sázavou - NED Hockey Nymburk 3:4 (1:2, 1:0, 1:2)

11. 01. 2012

Nymburk nepustil Žďár do vedení ani jednou. Tři body si vezou druholigoví hokejisté Nymburka, kteří dokázali zvítězit v dalším kole soutěže na ledě Žďáru nad Sázavou o jedinou branku.

V dresu Nymburka se objevily dvě nové tváře – obránce Filip Dvořák a útočník Matěj Štěpán. Druhý jmenovaný prodělal přípravu v Nymburce, ale pak byl vyřazen.
Hosté měli skvělý vstup do zápasu, když se už po deseti vteřinách trefil Tregl. A když přidal v šesté minutě druhý zásah Velechovským, vypadalo to s domácími zle nedobře. Žďár ale podržel při další obrovské šanci Šefla Sláma a to vlilo hráčům domácího celku novou krev do žil. Dítě nejprve snížil a ve druhéí třetině vyrovnal.
V poslední části šli hosté opět do vedení, když se trefil Kouřil. Pojistku v podobě čtvrté branky přidal Knesl. Domácí šťastně snížili a v závěru měli obrovský tlak. Minutu a půl hráli dokonce power play. Potvrdit výhru Nymburka mohl Toma, ale netrefil prázdnou bránu. Hosté však nemuseli litovat, neboť vítězství uhájili.
Branky: 12. Dítě (Sobotka, Bukáček), 40. Dítě (Pleva), 54. Kuba (Ježek) – 1. Tregl (Šimek, Sem), 6. Velechovský (Tregl, Knesl), 45. Kouřil (Štěpán, Martinec), 53. Knesl (Tregl, Šimek).
Rozhodčí: Talpa.
Vyloučení: 6:7, navíc V. Dvořák a Sem (oba Nymburk) 10 minut os. trest.
Využití: 1:1.
Třetiny: 1:2, 1:0, 1:2.
Nymburk: Kocián – Knesl, Sem, Vlach, Šefl, Cicvárek, Kozák, F. Dvořák – Velechovský, Tregl, Šimek – Němeček, Kouřil, Martinec – Eis, V. Dvořák, Toma – Štěpán, J. Protivný, Weiss.

Foto: Veronika Marková Žďár nad Sázavou
Doporučujeme: Světelná reklama | Klimatizace