1932 SK Polaban Nymburk - 2012 NED Hockey Nymburk - 80 let ledního hokeje v Nymburce

SKLH Žďár nad Sázavou - NED Hockey Nymburk 4:3 pp (0:2, 2:1, 1:0 – 1:0)

28. 09. 2015

V 5. kole druhé hokejové ligy získali nymburští hokejisté první bod do tabulky.

Utkání se vyvíjelo pro Nymburk výborně a na konci třinácté minuty už hokejisté z Polabí vedli dvougólovým rozdílem. Domácí však v prostřední části využili dvě přesilovky a srovnali skóre. Vzápětí po vyrovnávací brance ale Nymburk zásluhou Stehlíka opět odskočil do vedení, které držel až do 52. minuty, kdy prostřelil Brázdila mezi betony Štěpánek a bylo opět vyrovnáno. Nerozhodný stav vydržel až do konce základní hrací doby. Prodloužení pak mělo doslova jepičí život, neboť již po devíti vteřinách inkasoval Nymburk z hole Střechy.

„Po výborném vstupu do zápasu, kdy jsme vedli dva nula, jsme dostali možnost pětiminutové přesilovky, kterou jsme nevyužili, což bylo pro další vývoj zápasu klíčové. Zatímco my jsme v pětiminutové přesilovce ani nevystřelili, domácí naše dva fauly potrestali a bylo vyrovnáno. Stehlík nás poslal znovu do vedení, ale po zbytečném icingu se vhazovalo v naší třetině a bylo vyrovnáno. V prodloužení přišla pro mě nepochopitelná chyba obránce a domácí po jedné přihrávce dali gól. Z výsledku jsem zklamaný. Opět jsme přišli o body vlastní nedisciplinovaností. Pokud si to hráči sami neuvědomí, budeme na to doplácet neustále,“ řekl po utkání nakvašený trenér Pavel Bičiště.
Branky: 25. Střecha L. (Střecha T.), 30. Vítek D. (Štěpánek, Staněk), 52. Štěpánek (Kunstmüller), 61. Střecha T. – 5. Stehlík (Král), 13. Král (Eis, Kříž), 34. Stehlík (Loučka)
Rozhodčí: Slavka – Klouda, Otáhal
Vyloučení: 3:6, navíc Bureš 5+OK,
Využití: 2:1
Oslabení: 0:0
Třetiny: 0:2, 2:1, 1:0
Vývoj skóre: 0:2, 2:2, 2:3, 4:3
Sestava Nymburka: Brázdil – Kříž, Loučka, Knesl, Saňa, Rittig, Novák, Košař – Eis, Král, Stehlík – Bičiště, Protivný, Šimek – Podsedníček, Michálek, Barbora – Jebavý, Kuzďas, Smejkal

Doporučujeme: Světelná reklama | Klimatizace