SKLH Žďár nad Sázavou - NED Hockey Nymburk 5:1 (2:1, 3:0, 0:0)

19. 10. 2011

Hokejisté Žďáru nad Sázavou porazili v domácím prostředí tým Nymburka. Pětizápasová šňůra, ve které dokázal Nymburk pokaždé bodovat, skončila. Hokejisté z Polabí totiž nestačili na tým z Vysočiny.

Nymburk nezačal utkání dobře. Už na konci 2. min. se totiž pohotovou dorážkou pod víko prosadil Kočan. Další branku domácích přidal po dobře sehrané akci dva na jednoho Man. Dvoubrankové vedení domácí povzbudilo a Nymburk se musel bránit, další šance domácích však zlikvidoval Rückl. Hosté se poprvé prosadili až na konci první třetiny. To Vaľko krásně předložil puk před prázdnou branku Sedlákovi a zkušený forvard snížil.
Na začátku druhé části však domácí přidali další dvě branky a vykročili tak rázně za vítězstvím. Naopak Nymburským hráčům se proti gólmanu domácích Linhartovi nedařilo. Když na konci druhé třetiny zvýšil opět po akci dva na jednoho na 5:1 Plachý, bylo o výsledku prakticky rozhodnuto.
V poslední části hry mohl ještě snížit Vaľko, ovšem svoji šanci spálil. Další gól už nepřidali ani domácí a tak se skóre zápasu již nezměnilo.
Branky: 2. Kočan (Kotlík), 13. Man (Kotlík), 24. Sobotka M., 26. Kunstmüller (Kotlík), 40. Plachý (Sobotka M.) - 19. Sedlák (Vaľko)
Rozhodčí: Doležal
Vyloučení: 4:3