VSK Technika Brno - NED Hockey Nymburk 4:1 (2:1, 1:0, 1:0)

09. 11. 2011

V 18. kole druhé hokejové ligy prohrál Nymburk s Technikou Brno. Nymburk přijel na utkání pozdě a tak nastoupil do zápasu bez rozbruslení. Přesto se dostal hned v úvodu zápasu do vedení. Další branku však už hosté nepřidali. Naopak domácí se trefili hned čtyřikrát a připsali si do tabulky tři body.

Nymburk začal utkání výborně a už na konci 1. min. se dostal do vedení. Vaľko našel ideálně najetého Sema a ten se z první trefil přesně k tyčce. Vedení však vydrželo hostům jen do 6. minuty. Domácí Benýšek se dostal do brejku, protože však byl tísněn, ostře zabrzdil a poslal ideální křížnou přihrávku na Brzobohatého, který se nemýlil.  Na konci prvního dějství předvedli domácí opět skvělou souhru, na jejímž konci byl druhý gól v brance hostujícího brankáře Bílka. Sedláček v ideálním postavení mezi kruhy nahrál najíždějícímu Rajnohovi a nejproduktivnější hráč domácích přidal do své sbírky další přesný zásah.
Na začátku druhé části si oba týmy vyzkoušely přesilovky, ty však zůstaly nevyužity.  V polovině zápasu si vytvořili domácí dvě veliké šance, ale ani jednu z nich nedokázali proměnit. Faul Vaľka však domácí potrestali, když na 3:1 zvyšoval Žalud. Krátce nato bylo proti Nymburku nařízeno trestné střílení, jenže Sedláčkovi se blafák nepovedl a Bílek jej zneškodnil.
Další velký nápor předvedli domácí na začátku třetí třetiny, ovšem Bílek si se všemi pokusy brněnských hokejistů dokázal poradit.  Nymburk se ještě pokoušel v závěru snížit náskok domácích, ale také domácí brankář Jirkův měl svůj den a hostům už skórovat nedovolil. Naopak minutu a půl před koncem zavěsil přesně pod víko Jurča a definitivně rozhodnul.
Branky: 6. Brzobohatý (Benýšek, Klimeš), 18. Rajnoha (Sedláček, Mráz), 32. Žalud (Klimeš), 59. Jurča (Matouš) - 1. Sem (Valko)
Vyloučení: 5:5