1932 SK Polaban Nymburk - 2012 NED Hockey Nymburk - 80 let ledního hokeje v Nymburce

VSK Technika Brno - NED Hockey Nymburk 5:0 (0:0, 3:0, 2:0)

07. 11. 2012

Po pětibrankovém vítězství nad týmem Kolína nestačili druholigoví hokejisté Nymburka v dalším zápase skupiny Střed na celek Techniky Brno. V moravské metropoli nevstřelili ani jediný gól.

V minulém kole vyhráli nymburští hokejisté pět nula na Kolínem, nyní museli skousnout stejnou porážku od brněnské Techniky.
Hosté udrželi s domácím týmem krok pouze v první dvacetiminutovce, kdy nepadl ani jeden gól. „Dobře jsme bránili," řekl po prohraném střetnutí nymburský trenér Pavel Bičiště.
Druhá třetina už prakticky rozhodla o tom, kdo toto utkání vyhraje. Domácí se trefili třikrát. Dvorním nahrávačem svých spoluhráčů byl domácí Strýček, který přihrál na všechny tři góly prostřední části. A navíc jednou asistoval při poslední, páté  trefě.
Když přidala Technika ve třetí třetině čtvrtý zásah, bylo definitivně rozhodnuto.
V dresu Nymburka se nenašel ani jeden hráč, který by prostřelil domácího brankáře. Jakoby po nedělní výhře hostujícím hokejistům vyschnul střelecký prach.
„Nebyli jsme schopni dát gól," ulevil si Bičiště.
Jeho tým hraje další utkání druhé ligy skupiny Střed na svém ledě, když v neděli hostí tým Moravských Budějovic. Utkání bude mít úvodní buly jako již tradičně v 17 hodin.
Branky: 24. Rajnoha (Hnilička, Strýček), 29. Mráz (Strýček), 37. Brzobohatý (Strýček, Zapletal), 46. Látal (Klimeš), 59. Rajnoha (Strýček).
Třetiny: 0:0, 3:0, 2:0.
NED Hockey Nymburk: Kareš – Malinský, Cicvárek, Šefl, Vlach, Kurka, Vrba –  Tregl, Šimek, Velechovský – Sedlák, Martinec, Jonáš – Kozák,  Bílek, Sem.

Článek převzat z Nymburského Deníku, autor Vladimír Malinovský


Foto převzato z webu Techniky Brno, autorka: Eva Solaříková


Doporučujeme: Světelná reklama | Klimatizace