2. příprava Nymburk - JUN Hradec Králové 2:7 (1:3, 1:1, 0:3)

26. 08. 2014

Ve druhém přípravném zápase na novou sezónu prohráli nymburští hokejisté doma s juniorkou Hradce Králové, která hraje ligu juniorů.

Nymburk se sice dostal zásluhou Krále do vedení, ale snaživí junioři Hradce Králové, jejichž letošním cílem je postup do juniorské extraligy, ještě do první přestávky otočili skóre zápasu a vedení už si vzít nenechali. Nymburk nastoupil do zápasu s kombinovanou sestavou. Úvodní třetinu odehrál jen na dvě lajny a přičemž Král, Stehlík, Kříž a Šefl odehráli právě jen tuto první část. Zbylé dvě třetiny odehrál Nymburk na tři lajny, sestava však byla hodně kombinovaná. Nymburští hráči poměrně hodně bruslili, jenže postrádali kombinaci a rozvahu. Bylo vidět i několik chyb v obraně a také soupeřovo využité trestné střílení. Ani domácím brankářům se zrovna nevedlo, oba si totiž připsali na svůj účet poměrně laciné branky. „Chtěli jsme vidět všechny hráče, kteří s námi trénují, tak abychom si udělali obrázek o jejich výkonnosti. Příležitost tedy dostali všichni hráči a sestava byla značně kombinovaná. Musím přiznat, že soupeř velmi dobře bruslil a nám to dělalo problémy. Určitou představu o našich hráčích jsem si udělal, i když samozřejmě z jednoho zápasu nelze dělat konečné závěry. Ve čtvrtek proti Jablonci už budeme hrát klasicky celý zápas na tři lajny a doufám, že náš výkon bude lepší,“ řekl po zápase trenér Nymburka Pavel Bičiště.
Branky: 6. Král, 29. Pácal – 8. Dudák, 9. Bezděk, 14. Pilař, 38. Vladyka, 49. Vladyka, 50. Drašnar, 52. Dudák
Rozhodčí: Kubeš – Tasch, Kozák
Sestava Nymburka: Brázdil (od 21. min. Matoušek) – Kříž, Moucha, Kulich, Šefl, Cicvárek, Herna, Koloničný, Pokorný, Topič – Velechovský, Král, Stehlík, D. Protivný, Bičiště, Kadlec, R. Procházka, Dvořák, Pácal, I. Procházka.

Další přípravné utkání sehraje Nymburk doma už tento čtvrtek kdy od 18:00 hodin přivítá Jablonec.