3. příprava Nymburk - Kolín 3:4 sn (1:1, 1:2, 1:0 - 0:0, 0:1)

23. 08. 2018

Ve 3. přípravném zápase zvítězili nymburští hokejisté na samostatné nájezdy na ledě Kolína

Nymburk se dostal do vedení při signalizované výhodě, ale ještě do přestávky vyrovnal Pýcha který prostřelil vše co měl před sebou.
V prostřední části se dostali do vedení domácí, hosté ale dvěma brankami otočili skóre na svoji stranu.
Na začátku poslední dvacetiminutovky pak vyrovnal tečí Zumr a vyrovnaný stav vydržel až do konce základní části i následného prodloužení.
V nájezdech se pak radoval Nymburk, když rozhodující nájezd proměnil obránce Rittig.
Branky: 15. Pýcha, 28. Šafránek (Malý), 42. Zumr (Mlčoch) – 10. Stehlík, 29. Burda (Eis, Král), 32. Rittig (Dvořák, Foerster), 65. Rittig ze samostatného nájezdu. Vyloučení: 1:3. Oslabení: 0:0. Třetiny: 1:1, 1:2, 1:0 – 0:0, 0:1. Diváci: 324.
Sestava Nymburka: Krofta – Kříž, Novotný, Jirásek, Rittig, Mirochnikov, Smejkal, Josefus, Stehlík, Eis, Dvořák, Kerda, Král, Nezbeda, Burda, Foerster.