4. příprava Dvůr Králové nad Labem - Nymburk 4:2 (2:0, 0:2, 2:0)

28. 08. 2018

Ve 4. přípravném zápase prohráli nymburští hokejisté na ledě Dvora Králové.

V první třetině dávali branky jen domácí hokejisté. Podařilo se jim skórovat dvakrát. Hostům vyšla pro změnu prostřední část. Během jedné minuty se o vyrovnání postarali svými zásahy Voženílek a Jirásek. Jenže Nymburk nezachytil nástup do závěrečné třetiny a opět dvakrát inkasoval. A také to bylo během krátké doby. Do vedení poslal Dvůr Králové Šimoníček a za tři minuty pojistil náskok Pilař. Podruhé se už nymburští borci na zvrat v zápase nezmohli.
Další přípravné utkání sehrají nymburští hokejisté ve čtvrtek. Na svém ledě hostí rivala z největších – celek kolínských Kozlů. Utkání začne v 18 hodin. Podaří se nymburským hráčům porazit soupeře podruhé během jednoho týdne?
Branky: 10. Havlas (Brokeš, Vitebský), 19. Hoskovac (Pilař), 41. Šimoníček (Luštinec), 44. Pilař (Luštinec) – 33. Voženílek (Hroudný, Smejkal), 34. Jirásek. Třetiny: 2:0, 0:2, 2:0. Diváci: 300.
NED Hockey Nymburk: Krofta – Kříž, Barták, Hroudný, Mašek, Jirásek, Rittig, Knesl, Smejkal, Josefus, Stehlík, Eis, Bičiště, Kolouch, Dvořák, Foerster, Kerda, Kedršt, Bouřil, Barbora, Voženílek.