4. příprava NED Hockey Nymburk – HC Kobra Praha 4:4 (1:0, 0:1, 3:3)

27. 08. 2013

Ve čtvrtém přípravném zápase remizovali nymburští hokejisté na domácím ledě s týmem Kobry Praha.

Po úvodních dvou třetinách, kdy padla na každé straně jediná branka se ve třetí dvacetiminutovce roztrhnul s góly doslova pytel. Nymburk již prohrával o dvě branky 1:3, dokázal ale vyrovnat. Pak si však při přesilovce srazil puk do vlastní sítě jeden z nymburských hráčů a hosté opět vedli. Ještě v téže početní výhodě ale domácí skórovali a tak se oba celky rozešli přeci jen smírně.
„V úvodní třetině se nám hra dařila, ve druhé části se nám ale díky několika zbytečným vyloučením rozmělnila. Dostali jsme se do útlumu a soupeř nás přehrával a přestřílel. S nepříznivým výsledkem jsme se nechtěli smířit a snažili jsme se vyhrát. Na hráčích byla vidět velká snaha, ale nakonec to nevyšlo. Je to příprava, takže jsme i kombinovali se sestavou. V závěru jsme doháněli výsledek, což se nám podařilo. Samozřejmě stále máme rezervy v kombinaci, v koncovce, ale i projevech jednotlivých hráčů a stále předvádíme mnoho individuálních chyb. Individuální chyby se podepsali i na dnešním výsledku, neboť právě po nich jsme dvakrát inkasovali,“ řekl po zápase nymburský kouč Pavel Soudský.
Branky: 5. Sedlák, 51. Tregl (Šimek, Eis), 53. Stehlík (Sedlák), 59. Stehlík (Sedlák, Kříž) – 32. Paris, 43. Malý, 48. Slanina (Paris, Žáček), 58. Strnad (Vrábel)
Sestava Nymburka: Bílek – Procházka, Kříž, Kozák, Šefl, Malínský, Cicvárek, Kuzďas – Dulovec, Král, Eis – Šimek, Sedlák, Stehlík – Tregl, Němeček, Bičiště – Martinec.