1932 SK Polaban Nymburk - 2012 NED Hockey Nymburk - 80 let ledního hokeje v Nymburce

4. příprava Nymburk - Hr. Králové JUN 4:1 (3:0, 0:1, 1:0)

02. 09. 2014

V dalším přípravném utkání porazili nymburští hokejisté královéhradecké juniory a oplatili jim tak týden starou porážku.

Oba týmy nastoupily v oslabených sestavách. V týmu Hradce chybělo šest hráčů, kteří byli s A-týmem ve Znojmě, stejně tak domácím chybělo kvůli zranění či nemocím hned několik hokejistů.
„První třetina, kterou jsme vyhráli tři nula nám vyšla parádně. Soupeře jsme přehráli a nepustili jsme ho k ničemu. Ve druhé části se hradečtí junioři zlepšili, začali brusli a jejich výkon se oproti úvodu zápasu viditelně zlepšil, což také potvrdili brankou, kterou vstřelili na konci druhé dvacetiminutovky. Na poslední část hry jsem stáhnul trojici našich nejlepších hráčů a zbytek už jsme dohráli jen na dvě lajny. Utkání splnilo naše představy a jak po stránce kondiční tak i tím, že se nám podařilo zvítězit. Před začátkem soutěže nás ještě naplno prověří Vrchlabí, se kterým se utkáme v posledních dvou přípravných zápasech,“ řekl po utkání trenér Nymburka Pavel Bičiště.
Branky: 7. Šimek (Kadlec), 10. Kříž (Král, Stehlík), 19. Kulich (Král), 60. Šimek (Velechovský) – 38. Malinský (Bezděk)
Rozhodčí: Havlina – Futera, Marvan
Sestava Nymburka: Matoušek – Kříž, Rittig , Pokorný, Koloničný – Velechovský, Král, Stehlík – Procházka I., Kadlec, Šimek – Pácal, Herna, Kulich.

Přehled přípravných zápasů:

úterý 19. srpna Jablonec – Nymburk 5:2
úterý 26. srpna Nymburk – Hr. Králové JUN 2:7
čtvrtek 28. srpna Nymburk – Jablonec 4:1
úterý 2. září Nymburk - Hr. Králové JUN 4:1
čtvrtek 4. září Nymburk – Vrchlabí
úterý 9. září Vrchlabí – Nymburk

Doporučujeme: Světelná reklama | Klimatizace